bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Po turnieju Jantar...

2010-05-04,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

 

W niedziel─Ö CSE ┼Üwiatowid go┼Ťci┼é tancerzy, kt├│rzy uczestniczyli w Og├│lnopolskim Turnieju Ta┼äca Sportowego Jantar 2010. Walczyli o punkty podwy┼╝szaj─ůce ich kategorie taneczne.

 

W turnieju startowało aż 150 par, w tym dwie z Kaliningradu. Tancerze rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych, 8-9 lat, 10-11 lat, 12-13 lat, 14-15 lat i powyżej 15 lat.

 

Wyniki tancerzy JANTAR Elbl─ůg:

W kategorii 8-9, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T, miejsce:

5 miejsce - Karol Ledwosiński, Klaudia Kędzierska

 

Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T:

6 miejsce - Karol Pietruszka, Blanka Szczepura

9 miejsce - Kamil Liber, Paulina Ławrynowicz

 

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

4 miejsce - Maciej Warda, Adrianna Sosik

5 miejsce - Mateusz Wawro, Karolina Pi─ůtkowska

 

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

3 miejsce - Kordian Zagaja, Karolina Sobocińska

7-8 miejsce - Dawid Piotrowski, Judyta Nowaczyk

10 miejsce - Michał Wojniusz, Justyna Lipa

11 miejsce - Jakub Fr─ůszczak, Agata Pietrowska

12 miejsce - Mateusz Zajdel, Aleksandra Gronkowska

 

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin

4 miejsce - Grzegorz Ślusarski, Sandra Szczepańska

 

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard

2 miejsce - Grzegorz Ślusarski, Sandra Szczepańska

 

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin

7 miejsce - Jarosław Maczyszyn, Dorota Lis

 

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard

7 miejsce - Jarosław Maczyszyn, Dorota Lis

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

8 miejsce - Piotr Cieszkowski, Iga Cieszkowska

9-10 miejsce - Damian Drozd, Monika Sokołowska

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin

2 miejsce - Marcin Lipa, AgnieszkDemidziuk a

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard

2 miejsce - Mateusz Szmurło, Patrycja Sadło

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin

6 miejsce - Mateusz Szmurło, Patrycja Sadło

12 miejsce - Adam Popowski, Paulina Karpińska

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard

6 miejsce - Adam Popowski, Paulina Karpińska

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard

1 miejsce - Mateusz Czy┼╝yk, Marta Pilipczuk

 

 


Drukuj