bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Podium w Brodnicy i sukces w Koszalinie

2017-10-23,

Kategoria : Aktualności

W miniony weekend elbląscy tancerze udział wzięli w turnieju w Brodnicy i Koszalinie.

W sobotę  21 października w Brodnicy rozegrany został VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brodnicy.

Na turnieju bardzo dobrze wypadli najmłodsi tancerze elbląskiego klubu, prezentujący się w najniższych klasach tanecznych.  Damian Wacławski i Michalina Ciechorska zatańczyli w kategorii 10-11 G w kombinacji 5 tańców i uzyskali 1 miejsce.  Krzysztof Wiśniewski z Zosią Bieragą oraz Tomasz Sokół z Kornelią Wasiłyszyn zdobyli 2 miejsce w kategorii 8-9 G w kombinacji 5 tańców. Pierwsze miejsce na podium wywalczył również Błażej Jezierski i Maja Konarzewska w kategorii 10-11 F w kombinacji 6 tańców.

Aż w dwóch stylach – latynoamerykańskim i standardowym, złoty medal zdobyli Jakub Zieliński i Olga Nycnerska, którzy rywalizowali w kategorii 12-13 D. Srebrny medal z kolei wytańczyła para -  Pilarski Marcin i Jezierska Wiktoria prezentująca się w kategorii pow. 15 D w stylu standardowym.

W sobotę para - Julia Wieteska i Bartosz Bloch reprezentowali Elbląg podczas GPP EKS FTS Puchar Regionów Polski Północnej, który odbył sięw Koszalinie. Julka i Bartek startowali w kategorii 14-15 B w stylu standardowym. Po eliminacjach w finale uplasowali się na IV miejscu. W kolejnym bloku tanecznym w GPP Ekstraklasa w stylu standard wytańczyli 9 miejsce w półfinale!!!

Wszystkim tancerzom serdecznie gratulujemy!