bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Podium w Kolbudach

2017-11-20,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W sobot─Ö elbl─ůscy tancerzy udzia┼é wzi─Öli w turnieju organizowanym w Kolbudach. Wynikiem rywalizacji by┼éo siedem miejsc na podium.

18 listopada, tancerze z Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar udzia┼é wzi─Öli w XI Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego Latino Cafe Cup w Kolbudach.

Trzy najm┼éodsze pary rywalizowa┼éy w kategoriach rekreacyjnych, w klasie G. Damian Wac┼éawski i Ciechorska Michalina wyta┼äczyli pierwsze miejsce w kategorii 10-11 lat. W kategorii 8-9 lat, Krzysztof Wi┼Ťniewski i Zofia Bieraga zdobyli pierwsze miejsce, a Tomasz Sok├│┼é i Kornelia Wasi┼éyszyn uzyskali miejsce drugie.

W turnieju punktowym najlepiej zaprezentowa┼éa si─Ö para Wiktor Walczak i Julia Skwira, kt├│ra zaj─Ö┼éa pierwsze miejsce w kategorii 12-13 lat klasa E. Drugie miejsce na podium wywalczy┼éy trzy elbl─ůskie pary - Olaf Krawczyk i Klaudia Ulkowska w kategorii 10-11 E, Marek Rybicki i Aleksandra Malinowska w kategorii 12-13 F oraz Gabriel Pietras i Julia Kawa w kategorii 8-9 F. Na trzecim miejscu uplasowa┼éa si─Ö para - Szymon Nowak i Dominika Rybska rywalizuj─ůca w kategorii 10-11 F.

Podczas zawod├│w rozegrane zosta┼éy r├│wnie┼╝ kategorie Grand Prix. W kategorii M┼éodzie┼╝ w stylu standardowym startowa┼éo 24 par. Elbl─ůska para Kamil Liber i Klaudia K─Ödzierska uplasowa┼éa si─Ö na wysokim 8 miejscu. Druga para ÔÇô Adrian Kie┼éczewsk i Weronika Lewandowska zaj─Ö┼éa miejsce 16.

W kategorii Doro┼Ťli GPE w stylu standardowym wystartowa┼éo 21 par, w tym dwie elbl─ůskie. Para ÔÇô Grzegorz ┼Ülusarski i Paulina Karpi┼äska wyta┼äczy┼éa 6 miejsce, a Kordian Zagaja i Ewa ┼╗yli┼äska miejsce 10. ┬á