bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Przyjdź potańczyć

2016-09-16,

Kategoria : Aktualności

Już w niedzielę, 18 września w CSE „Światowid” będzie królował taniec i fitness. O godz. 16:00 rozpocznie się bezpłatny Maraton Taneczny prezentujący ofertę CT Promyk i EKT Jantar na żywo.

- Co roku organizujemy  taką formę promocji, ponieważ chcemy aby klient wiedział, co kupuje – mówią organizatorzy. – Stąd pokazy, a przede wszystkim krótkie warsztaty. Dzięki nim można zorientować się w charakterze i dynamice poszczególnych zajęć i dopasować je do siebie.

Maraton rozpocznie się bardzo żywiołowo od pokazu hip – hopu w wykonaniu zespołu Blefik, po którym odbędą się warsztaty z tańca nowoczesnego skierowane do dzieci. Zaraz po nich – równie żywiołowe, ale w nieco innym stylu – zaprezentowane zostaną tańce latynoamerykański czyli jeden ze styli tańca towarzyskiego. Zatańczy je Kacper Śmieszny i Aniela Zagaja – doświadczeni tancerze z EKT. Dzieci i młodzież, którym spodoba się energia łaciny będą mogły wziąć udział w warsztatach. Kolejnym punktem programu będzie pokaz gimnastyki artystycznej w wykonaniu gdyńskich gimnastyczek oraz warsztaty. Ponadto dzieci będą mogły zatańczyć jeszcze na warsztatach z sumby kids i rytmiki. Osoby dorosłe też będą miały w czym wybierać. Dla nich odbędą się taneczne warsztaty lady latino i zumby oraz warsztaty w stylu fitness – celluSTOP, pilates, fit ball czy fitness 50+. Impreza potrwa do godz. 19:00.

Organizatorem jest Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu i Stowarzyszenie „Jantar”  przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Patronem medialnym Maratonu jest Elbląski Dziennik Internetowy info.elblag.pl


Drukuj