bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Puchar i Mistrzostwa Wojew├│dztwa 2020

2020-12-14,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W miniony weekend rozegrane zosta┼éy Puchar i strzostwa Wojew├│dztwa, gdzie g┼é├│wnie nasze pary stawa┼éy na podium. Rywalizacj─Ö ocenia┼éa komisja z┼éo┼╝ona z s─Ödzi├│w, kt├│ry reprezentowali ÔÇô Olsztyn, Warszaw─Ö, Konin, Bia┼éystok, Toru┼ä, Szczecin i oczywi┼Ťcie Elbl─ůg.

Poni┼╝ej wyniki par Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar

 Puchar Województwa

 10-11 E Komb. 6T

1. Śliwa Konrad / Buczek Hanna

3. Panek Adam / Rosenkiewicz Julia ÔÇô┬áawans do┬áklasy E

12-13 E Komb. 8T

2. Wacławski Damian / Sroka Wiktoria

3. Koperczak Oskar / Waluszkiewicz Emilia

5. Kusiuk Piotr / Szczepańska Lena

 12-13 D ST

1. Waruszewski Tymon / Dobrowolska Marta

2. Wi┼Ťniewski Krzysztof / Bieraga Zofia

3. Zamiara Mariusz / Saryk Amelia

4. Sokół Tomasz / Wasiłyszyn Kornelia

5. ┼╗mijewski Marcel / Ciechorska Michalina

6. Wac┼éawski Damian / Sroka Wiktoria ÔÇô┬áawans do┬áklasy D

8. Drażba Michał / Żybort Oliwia Cecylia

9. Sarnowski Łukasz / Reich Justyna Joanna

10. Smolarek Filip / Walińska Otylia

12-13 D LA

1. ┼╗mijewski Marcel / Ciechorska Michalina ÔÇô┬áawans do┬áklasy C

2. Zamiara Mariusz / Saryk Amelia

3. Wacławski Damian / Sroka Wiktoria

4. Sokół Tomasz / Wasiłyszyn Kornelia

5. Waruszewski Tymon / Dobrowolska Marta

7. Smolarek Filip / Walińska Otylia

8. Wi┼Ťniewski Krzysztof / Bieraga Zofia

9. Sarnowski Łukasz / Reich Justyna Joanna

14-15 E Komb. 8T

2. Ku┼║niarski Jurand / Daraszkiewicz Zuzanna

  14-15 D ST 

1. Krawczyk Olaf / Kurkowska Kamila

14-15 D LA

1.Krawczyk Olaf / Kurkowska Kamila

pow.15 D ST

4. Zamiara Tomasz / Malinowska Aleksandra

pow.15 D LA

5. Zamiara Tomasz / Malinowska Aleksandra

 pow.15 B ST

1.Dolegała Krystian / Knyszyńska Nikola

2.Stańczewski Nikodem / Fidut Julia

3.Tworkowski Marcel / Jankowska Agnieszka

6. Dreger Michał / Sokalska Kinga

pow.15 B LA

3. Tworkowski Marcel / Jankowska Agnieszka

4. Dolegała Krystian / Knyszyńska Nikola

5. Stańczewski Nikodem / Fidut Julia

 

Mistrzostwa Wojew├│dztwa ÔÇô┬áwyniki elbl─ůskich par

 Dzieci Starsze Standard

1.Śliwa Konrad / Buczek Hanna

2.Panek Adam / Rosenkiewicz Julia

 Dzieci Starsze Latin

1.Śliwa Konrad / Buczek Hanna

2.Panek Adam / Rosenkiewicz Julia

 Juniorzy Młodsi Standard

2.J├│zefowicz Marceli / Jankowska Patrycja

3.Woliński Bartosz / Konarzewska Maja

4. Jezierski Błażej / Cybulska Malwina

5. ┼╗mijewski Marcel / Ciechorska Michalina

6. Sokół Tomasz / Wasiłyszyn Kornelia

 Juniorzy Młodsi latin

2.J├│zefowicz Marceli / Jankowska Patrycja

3.┼╗mijewski Marcel / Ciechorska Michalina

4. Jezierski Błażej / Cybulska Malwina

5. Woliński Bartosz / Konarzewska Maja

6. Sokół Tomasz / Wasiłyszyn Kornelia

7. Drażba Michał / Żybort Oliwia Cecylia

 Juniorzy Starsi standard

1.Zieliński Jakub / Nycnerska Olga

2.Szreder Paweł / Szymańska Wiktoria

 Juniorzy Starsi latin

1.Zieliński Jakub / Nycnerska Olga

2.Szreder Paweł / Szymańska Wiktoria

 Młodzież standard

1.Protsenko Oleksii / Wieteska Julia

2. Dolegała Krystian / Knyszyńska Nikola

3.Stańczewski Nikodem / Fidut Julia

5. Dreger Michał / Sokalska Kinga

 Młodzież latin

1.Skwira Paweł / Łysko Natalia

2.Protsenko Oleksii / Wieteska Julia

3.Dolegała Krystian / Knyszyńska Nikola

5. Stańczewski Nikodem / Fidut Julia

┬áDoro┼Ťli standard

1.Tworkowski Marcel / Jankowska Agnieszka

┬áDoro┼Ťli latin

2.Tworkowski Marcel / Jankowska Agnieszka

 Senior II standard/latin

2.Szar Jarosław / Szar Katarzyna

3.Dziurawiec Mariusz / Dziurawiec Agnieszka

4. Tomczak Rafał / Tomczak Barbara

enior III standard/ latin 

1 Jankowski Wiesław / Jankowska Maria

 

Wszystkich parom serdecznie gratulujemy i ┼╝yczymy dalszych sukces├│w tanecznych!

 


Drukuj