bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Roztańczone Konfrontacje – zakończone

2012-05-21,

Kategoria : Aktualności

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne 2012 już za nami. W sobotę, 19 maja, w CSE „Światowid” odbyły się zmagania w tańcu nowoczesnym. Rywalizowały ze sobą duety, mini formacje, formacje oraz soliści.

Tego dnia w CSE „Światowid” było gwarno i kolorowe, każdy skrawek wolnego miejsca zajęty był przez przygotowujących się do występu tancerzy. W turnieju udział wzięło 18 duetów, oraz 57 zespołów (formacje i mini formacje). Po raz pierwszy do udziału w Konfrontacjach, organizatorzy zaprosili solistów, którzy licznie przyjechali (52 osoby) by pokazać swoje umiejętności. W tanecznych zmaganiach udział wzięli tancerze z takich miejscowości jak: Malbork, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Tczewa, Lidzbark Warmiński, Kwidzyn, Ostróda, Elbląg, Kadyny, Pasłęk. Dopisała też liczna publiczność, która brawami zachęcała swoich faworytów.

Podczas turnieju można było podziwiać tancerzy specjalizujących się w hip – hopie, disco – dance oraz innych formach tanecznych, którzy występowali w trzech kategoriach wiekowych: do 11 lat, 12-15 lat oraz powyżej 15 lat. Turniej podzielony był na trzy bloki według kategorii wiekowych.

Trzyosobowe jury oceniało choreografię, technikę taneczną, a także wyraz artystyczny zaprezentowanych układów. Najlepsi spośród solistów oraz duetów zostali nagrodzeni medalami i dyplomami, formacje i mini formacje otrzymały puchary i dyplomy. Ponadto, za najwyższe miejsce na podium zespoły otrzymały maskotki.

Po każdym bloku odbyło się uroczyste wręczanie wyróżnień oraz pokazy taneczne. W ramach pokazów wystąpiła mini formacja z SP nr 15 z Elbląga - FLESZ (dico-dance), grupa tańca nowoczesnego z Centrum Tańca „Promyk”. Wspaniale zaprezentował się również zespół HIPNOZA ze Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Sprawniejsi” z Elbląga. Poza umiejętnościami tanecznymi można było podziwiać ciekawe i różnorodne stroje uczestników.

Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie "Jantar" oraz Centrum Spotkań Europejskich "Światowid".

 

Sprostowanie dotyczące wyników w kategorii hip - hop,  12-15 lat, Formacja.

W wyniku pomyłki sędzin, źle zostały wyczytane wyniki w kategorii hip - hop,  12-15 lat, Formacja.  Poniżej zamieszczamy prawidłowe wyniki.

 

Poniżej wyniki wszystkich tancerzy:

 

Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: Soliści, Styl: Hip-Hop

 

1 miejsce - Juchnowicz Julita, Gdańsk

2 miejsce - Seidowski Dawid, Gdańsk

3 miejsce – Tucka Maja, Gdańsk,

4 miejsce – Nowicka Oliwia, Gdańsk

5 miejsce - Laszkiewicz Dawid, Gdańsk

 

 

Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: Soliści, Styl: Disco Dance

 

            1 miejsce - Beńko Julia, Elbląg
            2 miejsce - Frelik Julia, Elbląg
            3 miejsce – Kaja Katarzyna, Malbork

 

Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: Duety-Pary, Styl: Hip-Hop

 

            1 miejsce - Tucka Maja, Nowicka Oliwia, Gdańsk                              

            2 miejsce  - Seidowski Dawid, Łaszkiewicz Dawid, Gdańsk                     

            3 miejsce - Rutkowski Karol, Rutkowska Patrycja, Elbląg

 

 

Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: Duety-Pary, Styl: Disco Dance

 

             1 miejsce - Beńko Julia, Frelik Julia, Elbląg

             2 miejsce - Pawłow Aleksandra, Wondzyńska Sara, Elbląg

 

 

Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: Mini formacja, Styl: Hip-Hop

 

            1 miejsce - Dance Vision 1 Star Crew, - Dance Vision 1 Star Crew, Gdańsk

            2 miejsce – Spontan, Centrum Kultury w Kadynach, Kadyny

 

 

Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: Formacja, Styl: Inne formy

 

            1 miejsce – Grupa Tańca Współczesnego „Broadway”, ST Broadway Elbląg  

            2 miejsce - Natural Dance – Dzwoneczki, Lidzbarski Dom Kultury w Lidzbarku  Warmińskim

            3 miejsce - Mini Cheerleaders, CT Cadmans, Elbląg

           4 miejsce – Pantery, Klub Sportowy Arabeska, Gdańsk

           5 miejsce – Iskierki, Klub Sportowy Arabeska, Gdańsk                          

          6 miejsce – Iskiereczki, Klub Sportowy Arabeska, Gdańsk                  

          7-8 miejsce - Mini Cadmans Show, CT Cadmans, Elbląg

          7-8 miejsce – Midas, Klub Sportowy Arabeska Gdańsk

 

 

Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: Formacja, Styl: Hip-Hop

 

           1 miejsce - Czoko Dance group, Dom Sztuki Gdański Archipelag Kultury

            2 miejsce – Echo, Pasłęcki Ośrodek Kultury, Pasłęk

            3 miejsce – Kabanosy, CT Cadmans, Elbląg

            4 miejsce - Cacao Dance, Pasłęcki Ośrodek Kultury

 

Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: Formacja, Styl: Disco Dance

 

            1 miejsce - Destination Kids, Uczniowski Klub Tańca Sportowego, Elbląg

            2 miejsce - Hipnotic 6, ST Hipnotic, Elbląg

            3 miejsce – Flesz, SP 15 Elbląg

 

Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Soliści, Styl: Hip-Hop

 

            1 miejsce - Grabowska Kasandra, Dom Sztuki Gdańskiej Archipelag Kultury, Gdańsk

            2 miejsce - Kubiak Aleksandra, ST Mon Stars, Olsztyn

            3 miejsce – Parat Mikołaj, Dom Sztuki Gdańskiej Archipelag Kultury Gdańsk

            4 miejsce - Łapot Weronika, (Bubu) The Salsa Kings, Gdynia

            5 miejsce – Werystko Oliwia, (Bubu) The Salsa Kings, Gdynia                                  

            6 miejsce - Wójcik Wiktoria, „Andaluzja”, Ostróda

            7 miejsce - Gulbińska Weronika, Pałac Młodzieży w Gdańsku                         

            8-10 miejsce - Trembicka Dominika,

            8-10 miejsce - Wysokińska Weronika, Pałac Młodzieży w Gdańsku                             

            8-10 miejsce - Witan Sandra, (Bubu) The Salsa Kings, Gdynia   

 

 

Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Soliści, Styl: Disco Dance

 

            1 miejsce - Kania Daria, ST Hipnotic, Elbląg                                     

            2 miejsce - Sudomierska Wiktoria, Uczniowski Klub Tańca Sportowego, Elbląg

            3 miejsce - Tęcza Paula, ST Hipnotic, Elbląg

            4 miejsce - Jankowska Julia, Uczniowski Klub Tańca Sportowego, Elbląg                                 

            5 miejsce - Umpirowicz Jagoda, Uczniowski Klub Tańca Sportowego, Elbląg                               

            6-8 miejsce - Zadrożna Alicja, Uczniowski Klub Tańca Sportowego, Elbląg                                 

            6-8 miejsce - Kowalczyk Patrycja, Uczniowski Klub Tańca Sportowego Elbląg

            6-8 miejsce - Abłażewicz Patrycja, ST Hipnotic                             

 

Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Duety-Pary, Styl: Hip-Hop

 

            1 miejsce - Grabowska Kasandra, Juchnowicz Julita, Dom Sztuki Gdańskiej Archipelag Kultury Gdańsk

            2 miejsce - Weryszko Oliwia, Witan Sandra, (!Bubu) The Salsa Kings, Gdynia

            3 miejsce - Farasiewicz Aleksandra, Szydlik Paulina,  „Andaluzja”, Ostróda

 

 

Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Duety-Pary, Styl: Disco Dance

 

1 miejsce – Mikołajczyk Natalia, Osemek Boris, Uczniowski Klub Tańca Sportowego, Elbląg

2 miejsce - Sobolewska Karolina, Stecyk Wioletta, Uczniowski Klub Tańca Sportowego, Elbląg

3 miejsce - Sudomierska Wiktoria, Zaroda Martyna, Uczniowski Klub Tańca Sportowego, Elbląg

4 miejsce - Brinkiewicz Zuzanna, Umpirowicz Monika, Uczniowski Klub Tańca Sportowego, Elbląg

5 miejsce - Jankowska Julia, Umpirowicz Jagoda, Uczniowski Klub Tańca Sportowego, Elbląg

6 miejsce - Łacina Dominika, Weiss Natalia, Uczniowski Klub Tańca Sportowego, Elbląg

 

 

Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Mini formacja, Styl: Disco Dance

 

            1 miejsce - Destination Mini 2, Uczniowski Klub Tańca Sportowego, Elbląg

            2 miejsce - Destination Mini, Uczniowski Klub Tańca Sportowego, Elbląg

 

Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Formacja, Styl: Inne formy

 

            1 miejsce – Natural Dance Róże, Lidzbarski Dom Kultury, Lidzbark Warmiński                 

            2 miejsce – Trafic, Dom Sztuki Gdańskiej Archipelag Kultury Gdańsk

            3 miejsce - Jazz Club, CT Cadmans Elbląg 

            4 miejsce - Dance Factor, Klub 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej w Elblągu

            5 miejsce – Bursztynki, Malborskie Centrum Kultury i Edukacji, Malbork    

            6 miejsce – Blue,  Klub Sportowy Arabeska,  Gdańsk

 

 

Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Formacja, Styl: Hip-Hop   

 

            1 miejsce – Blitz two, Dom Sztuki Gdańskiej Archipelag Kultury Gdańsk  

            2 miejsce - Natural Dance Mix, Lidzbarski Dom Kultury, Lidzbark Warmiński                   

            3 miejsce - H2S, „Andaluzja”, Ostróda

            4 miejsce - Show Girls, Pasłęcki Ośrodek Kultury, Pasłęk

            5 miejsce - Dance Factor, Klub 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej w Elblągu

            6 miejsce – Margot, Pałac Młodzieży Olsztyn

            7 miejsce - Just Dance, Pasłęcki Ośrodek Kultury, Pasłęk

 

 

Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Formacja, Styl: Disco Dance

 

            1 miejsce - Hipnotic 3, ST Hipnotic, Elbląg    

            2 miejsce, Destination, Uczniowski Klub Tańca Sportowego, Elbląg  

            3 miejsce - Destination 2, Uczniowski Klub Tańca Sportowego, Elbląg

            4 miejsce - Hipnotic 4, ST Hipnotic, Elbląg

            5 miejsce – Impuls, Młynary

 

 

Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, Klasa: Soliści, Styl: Hip-Hop     

 

1 miejsce - Kaim Kamil, Reborn Crew, Elbląg                                      

            2 miejsce - Fedorowska Paulina, ST Pavlovic, Olsztyn                               

            3 miejsce Białobrzeski Piotr, Dom Sztuki Gdańskiej Archipelag Kultury Gdańsk                           

            4 miejsce - Serkowska Paulina, (!Bubu) The Salsa Kings, Gdynia

            5 miejsce - Licka Klaudia, ST Pavlovic, Olsztyn                                   

            6 miejsce - Wieczorek Oliwia, (!Bubu) The Salsa Kings, Gdynia                                

            7-9 miejsce - Wrzaszcz Maciej, (!Bubu) The Salsa Kings, Gdynia                                 

            7-9 miejsce - Kirschenstein Patrycja, (!Bubu) The Salsa Kings, Gdynia

            7-9 miejsce - Kaczmarczyk Martyna, ST Pavlovic, Olsztyn                               

            10-11 miejsce - Wysocka Olga, ST Pavlovic, Olsztyn                                    

            10-11 miejsce - Rudnicka Klaudia, ST Broadway, Elbląg

            12-19 miejsce - Żuk Monika, ST Broadway, Elbląg                                      

            12-19 miejsce - Zakrzewska Emilia, ST Pavlovic, Olsztyn    

            12-19 miejsce - Winiarska Katarzyna, Pałac Młodzieży w Gdańsku                             

            12-19 miejsce - Skiba Kinga, ST Pavlovic, Olsztyn                                      

            12-19 miejsce - Rogala Mateusz - (!Bubu) The Salsa Kings, Gdynia                                  

            12-19 miejsce - Morzyc Manuela - ST Monstars Olsztyn                                

            12-19 miejsce - Miszk Marta – ST Broadway, Elbląg                                     

            12-19 miejsce - Folga Maciek, ST Pavlovic, Olsztyn                                                                          

            20-25 miejsce - Zawadzki Kamil, ST Broadway, Elbląg                                                                       

            20-25 miejsce - Suska Dominika, ST Pavlovic, Olsztyn                                                                                                          

            20-25 miejsce - Oruoch Martyna, ST Broadway, Elbląg                                                                        

            20-25 miejsce - Mrozek Radek, ST Pavlovic, Olsztyn                                                                                                                                               

            20-25 miejsce - Lisińska Żaneta, ST Pavlovic, Olsztyn                                                                                                                                            

            20-25 miejsce - Birycka Aleksandra, Reborn Crew, Elbląg

 

 

Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, Klasa: Mini formacja, Styl: Hip-Hop

 

            1 miejsce – Furious, ST Pavlovic, Olsztyn                                                                                                                                            

            2 miejsce – Converse, ST Broadway, Elbląg                                                                       

            3 miejsce - Move Manipulation Crew, Tczewskie Centrum Kultury i Sztuki, Tczew

            4 miejsce - Deep Street, Pałac Młodzieży w Gdańsku  

            5 miejsce - Bo ona jadła placki, Malborskie Centrum Kultury i Edukacji

            6 miejsce - Godność i mokasyny, Malborskie Centrum Kultury i Edukacji

            7 miejsce - Adrenaline, ST Pavlovic, Olsztyn

            8-9 miejsce - Street Dance, Centrum Kultury w Kadynach

            8-9 miejsce - Authentic Crew, ST Broadway, Elbląg

 

 

Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, Klasa: Duety-Pary, Styl: Hip-Hop

 

            1 miejsce - Federowska Paulina, Zakrzewska Emilia, ST Pavlovic, Olsztyn                                                                                                                                            

            2 miejsce - Serkowska Paulina, Witan Kinga, (!Bubu) The Salsa Kings, Gdynia

            3 miejsce - Birycka Aleksandra, Czupajło Agnieszka, Reborn Crew, Elbląg

            4 miejsce - Morzyc Manuela, Kubiak Aleksandra, ST Monstars Olsztyn  

 

 

Kategoria wiekowa: pow. 15 lat , Klasa: Formacja, Styl: Hip-Hop

 

            1 miejsce – Soul Dance Faktory, Malborskie Centrum Kultury i Edukacji  

            2 miejsce - Reborn Crew, Elbląg  

            3 miejsce - Furious Adrenaline, ST Pavlovic, Olsztyn                                                                                                                                               

            4 miejsce - Deep Street, Pałac Młodzieży w Gdańsku

            5 miejsce -! Bubu, The Salsa Kongs, Gdynia  

            6 miejsce - Blitz crew, Dom Sztuki Gdańskiej Archipelag Kultury Gdańsk

            7 miejsce - FM’ 98, Malborskie Centrum Kultury i Edukacji

            8-9 miejsce - G- Crew, ST Pavlovic, Olsztyn                                                                                                                                               

            8-9 miejsce - Dynastia Rytmu, ST MonstArs, Olsztyn

 

 

Kategoria wiekowa: pow. 15 lat , Klasa: Formacja, Styl: Inne formy

 

            1 miejsce – Allure, ST Broadway, Elbląg

            2 miejsce - Kaliber 8, Klub Sportowy Arabeska, Gdańsk

 

Więcej zdjęć w zakładce galeria.


Drukuj