bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Roztańczone POMOSTY za nami

2020-12-14,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W miniony weekend (12-13 grudnia) w Elbl─ůgu odby┼é si─Ö Og├│lnopolski Turniej Taneczny POMOSTY. W┬áturnieju wzi─Ö┼éy udzia┼é pary z ca┼éego kraju m.in. z┬áBia┼éegostoku, Warszawy, Koszalina, Bydgoszczy, Gda┼äska, Szczecina, Torunia, i ┼üom┼╝y. W rywalizacji wzi─Ö┼éo udzia┼é a┼╝ 31 par z┬áElbl─ůga reprezentuj─ůcych Elbl─ůski Klub Ta┼äca JANTAR. Liczba zdobytych medali jest r├│wnie┼╝ imponuj─ůca: a┼╝ 20 z┼éotych, 19 srebrnych, oraz 15 br─ůzowych! Gratulujemy!

POMOSTY to turniej z tradycj─ů, kt├│ry odbywa si─Ö w Elbl─ůgu od kilkudziesi─Öciu ju┼╝ lat. Co roku, skupia liczne grono tancerzy z ca┼éej Polski. Jest to impreza adresowana do m┼éodych ludzi, kt├│rzy z pasj─ů, ch─Öci─ů i zapa┼éem rozwijaj─ů swoje sportowe zainteresowania taneczne.┬á

Jedn─ů z kategorii turnieju by┼é Puchar Region├│w.┬á Start w nim umo┼╝liwia zdobycie wy┼╝szych klas tanecznych bez wzgl─Ödu na obecnie posiadane punkty i miejsca medalowe. Elbl─ů┼╝anie stan─Öli na wysoko┼Ťci zadania i zdobyli du┼╝─ů ilo┼Ť─ç nowych klas: 9 nowych klas B, 6 nowych klas C oraz 3 nowe klasy D i jedna klasa E!

 

PUCHAR REGION├ôW (OSI─äGNI─śCIA EKT KANTAR)

Kategoria 14-15 D ST

9. Krawczyk Olaf / Kurkowska Kamila

 Kategoria pow.15 C LA

2. Stańczewski Nikodem / Fidut Julia (awans do klasy B)

3. Dreger Michał / Sokalska Kinga (awans do klasy B)

 Kategoria 14-15 D LA

5. Kodrzycki Maksymilian / Ulkowska Klaudia (awans do klasy C)

18. Krawczyk Olaf / Kurkowska Kamila

 Kategoria 14-15 C ST

1. Szreder Paweł / Szymańska Wiktoria (awans do klasy B)

4. Kodrzycki Maksymilian / Ulkowska Klaudia (awans do klasy B)

 Kategoria 14-15 C LA

3. Szreder Paweł / Szymańska Wiktoria (awans do klasy B)

 Kategoria pow.15 C ST

1. Stańczewski Nikodem / Fidut Julia (awans do klasy B)

Kategoria 10-11 E Komb. 6T

6. Śliwa Konrad / Buczek Hanna (awans do klasy D)

8. Panek Adam / Rosenkiewicz Julia

 Kategoria 12-13 E Komb. 8T

7. Koperczak Oskar / Waluszkiewicz Emilia

Kategoria 14-15 E Komb. 8T

5. Ku┼║niarski Jurand / Daraszkiewicz Zuzanna (awans do klasy D)

Kategoria 12-13 D ST

3. Waruszewski Tymon / Dobrowolska Marta (awans do klasy C)

4. Zamiara Mariusz / Saryk Amelia (awans do klasy C)

5. ┼╗mijewski Marcel / Ciechorska Michalina (awans do klasy C)

7. Sokół Tomasz / Wasiłyszyn Kornelia

8. Wi┼Ťniewski Krzysztof / Bieraga Zofia

13. Wacławski Damian / Sroka Wiktoria

17. Smolarek Filip / Walińska Otylia

18. Sarnowski Łukasz / Reich Justyna Joanna

 Kategoria 12-13 C ST

1. J├│zefowicz Marceli / Jankowska Patrycja (awans do klasy B)

6. Jezierski Błażej / Cybulska Malwina

7. Woliński Bartosz / Konarzewska Maja

 Kategoria pow.15 E Komb. 8T

5. Zamiara Tomasz / Malinowska Aleksandra

 Kategoria 12-13 D LA

3. Zamiara Mariusz / Saryk Amelia (awans do klasy C)

7. Waruszewski Tymon / Dobrowolska Marta

8. Wacławski Damian / Sroka Wiktoria

11. Smolarek Filip / Walińska Otylia

11. Sokół Tomasz / Wasiłyszyn Kornelia

14. Wi┼Ťniewski Krzysztof / Bieraga Zofia

17. Sarnowski Łukasz / Reich Justyna Joanna

 Kategoria 12-13 C LA

1. J├│zefowicz Marceli / Jankowska Patrycja (awans do klasy B)

6. ┼╗mijewski Marcel / Ciechorska Michalina (awans do klasy B)

9. Jezierski Błażej / Cybulska Malwina

12. Woliński Bartosz / Konarzewska Maja

 Kategoria pow.15 B ST

1. Dolegała Krystian / Knyszyńska Nikola

3. Tworkowski Marcel / Jankowska Agnieszka

7. Dreger Michał / Sokalska Kinga

 Kategoria pow.15 B LA

6. Dolegała Krystian / Knyszyńska Nikola

7. Tworkowski Marcel / Jankowska Agnieszka

Ze wzgl─Ödu na obowi─ůzuj─ůce ograniczenia zwi─ůzane z epidemi─ů COVID-19 turniej odby┼é si─Ö w┬áwyj─ůtkowych warunkach bez udzia┼éu publiczno┼Ťci. Dla wszystkich wiernych fan├│w ta┼äca by┼éa dost─Öpna relacja live.

Wszystkich parom serdecznie gratulujemy i ┼╝yczymy dalszych sukces├│w tanecznych!

 

Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego┬á ÔÇ×PomostyÔÇŁ zosta┼é dofinansowany ze┬á┼Ťrodk├│w Gminy Miasta Elbl─ůg.

 


Drukuj