bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Seniorzy na podium w Grand Prix

2013-12-16,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Znane s─ů ju┼╝ wyniki podsumowuj─ůce tegoroczny cykl Grand Prix dla senior├│w. Elbl─ůskie pary maj─ů pow├│d do dumy poniewa┼╝ znalaz┼éy si─Ö na podium.

W niedziel─Ö elbl─ůscy seniorzy brali udzia┼é w Fina┼éach Grand Prix Polski w ta┼äcach standardowych i latynoameryka┼äskich "Ad Astra" w Warszawie. W zawodach wystartowa┼éy dwie pary, posiadaj─ůce klas─Ö taneczn─ů C w obu stylach.

Jarosław i Anna Kraińscy w kategorii wiekowej pow. 44 lat, zdobyli 1 miejsce w tańcach latynoamerykańskich oraz  5 miejsce w tańcach standardowych. Druga para, Mariusz i Agnieszka Dziurawiec, która rywalizowała w kategorii pow. 34 lat, wywalczyła 7 miejsce w  tańcach latynoamerykańskich oraz  8 miejsce w tańcach standardowych.

Po zako┼äczeniu tegorocznego cyklu Grand Prix czyli cyklu 8 turniej├│w, nasze pary znajduj─ů si─Ö na czo┼éowych miejscach. Mariusz i Agnieszka Dziurawiec, w kategorii pow. 34 lat uplasowali si─Ö na 2 miejscu w standardzie i ┼éacinie.┬á Jaros┼éaw i Anna Krai┼äscy, w kategorii pow. 44 lat, osi─ůgn─Öli 2 miejsce w ┼éacinie i 3 w standardzie.┬á