bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Sobota na Baltic Cup

2012-10-20,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

 Podczas drugiego dnia BALTIC CUP w sobotę, 20 października, zostało rozegranych 7 kategorii tanecznych, najważniejsza była WDSF Open Latin, ale to w tańcach standardowych dwie nasze pary zajęły 3 i 4 miejsce.   

┬áW kategorii┬á16-21 Open Standard Bartek Szkutnik i jego nowa partnerka ÔÇô Agata Brychcy zaj─Öli 3. miejsce, to ich pierwszy wsp├│lny start dlatego serdecznie gratulujem. 4. miejsce zaj─Öli Mateusz Czy┼╝yk z Mart─ů Pilipczuk. Obie pary startuj─ů r├│wnie┼╝ jutro w WDSF Open Standard. ┼╗yczymy powodzenia!

ADULT WDSF LA (Pow. 15 WDSF World Open Latin)

1 Pascual Guillem - Carne Rosa SPAIN

2 Suvorov Jevgenij - Tina Bazokina LATVIA

3 Lopez Joel - Bespechnova Kristina SPAIN

4 Gerbey Roman - Bondareva VeraUKRAINE

5 Radziejowski Krystian - Maczek Sylwia POLAND

6 Shmonin Alexandr - Kolmakova Maria RUSSIA

YOUTH U21 ST (16-21 Open Standard)

1 Jeschke Wojciech - Kowalska Małgorzata POLAND

2 Jakas Vilius - Siriunaite Gabriele LITHUANIA

3┬áSzkutnik Bart┼éomiej - Brychcy Agata POLAND ÔÇô EKT Jantar

4 Czyżyk Mateusz - Pilipczuk Marta POLAND  - EKT Jantar

5 Nagórski Maciej - Froń Magdalena POLAND

6 Le Michał - Skierska Izabela POLAND

JUNIOR II LA (14-15 Open Latin)

1 Brzozowski Mateusz - Możdżonek Justyna POLAND

2 Podgajny Dawid - Popek Oliwia POLAND

3 Kieszek Michał - Kusy Teresa POLAND

4 Ługowski Bartosz - Podgórska Marta POLAND

5 Plewiński Kamil - Ciesielska Alicja POLAND

6 Laaneots Werner Robert - Lohmus Laura liisa ESTONIA

YOUTH LA (16-18 Open Latin)

1 Kieszek Mateusz - Wałachowska Anna POLAND

2 Dziedzic Oskar - Iwańska Klaudia POLAND

3 Katkovskis Natans - Manija Elizaveta LATVIA

4 Freimanis Arturs - Kukute Paula LATVIA

5┬áZi─Öba Maciej - Strze┼Ťnicka Magdalena POLAND

6 Kordiovas Silvestras - Gaidyte Viktoria LITHUANIA

7 Gadko Konrad - Janson Wiktoria POLAND

JUNIOR I ST (12-13 Open Standard)

1 Lozys Mamertas - Jazilionyte Skaiste svajone LITHUANIA

2 Lohmus Erik herbert - Nursi Elizabeth ESTONIA

3 Kucharczyk Konrad - Spólnik Aleksandra POLAND

4 Saarik Siim - Peensalu Simoona ESTONIA

5 Czajka Kacper - Drożdż Oliwia POLAND

6 Połeć Jan - Butko Viana POLAND

JUVENILE II LA (10-11 Open Latin)

1 Kivisaar Kris jarlet - Barjabin Silvia Suzanne ESTONIA

2 Kullamaa Kert - Kokk Carolyn ESTONIA

3 Lillenberk Kert - Sukles Eliisa ESTONIA

4 Kaldaru Kaspar - Lootus Maria Elizabeth ESTONIA

5 Kołakowski Mateusz - Łabuz Justyna POLAND

6 Bochenek Kamil - Woźny Karolina POLAND

ÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽ..

21┬áLiber Kamil - K─Ödzierska Klaudia POLAND ÔÇô EKT Jantar

26┬áSzukiewicz Pawe┼é - Karman Marianna POLAND ÔÇô EKT Jantar

28┬áLedwosi┼äski Karol - Wewersowicz Klaudia POLAND ÔÇô EKT Jantar

29┬áCiechorski Gabriel - ┼üawrynowicz Aleksandra POLAND ÔÇô EKT Jantar

JUVENILE I (8-9 Open Kombinacja 6T)

1 Jantson Mihkel - Barjabin Sarah Sofie ESTONIA

2 Bartkowski Jędrzej - Gorzycka Aleksandra POLAND

3 Struck Paweł - Hermann Natalia POLAND

4┬áSzl─ůzak Jan - Malek Natalia POLAND

5┬áBloch Bartosz - Wieteska Julia POLAND ÔÇô EKT Jantar

6 Nagavkin Vsevolod - Smirnova Anna RUSSIA

Sobotni─ů imprez─Ö u┼Ťwietni┼é wyst─Öp z┼éotych medalist├│w Mistrzostw Polski ÔÇô Formacji Standardowej ÔÇ×LOTOS ÔÇô JantarÔÇŁ, kt├│ra zaprezentowa┼éa si─Ö w uk┼éadzie ÔÇ×Tribute to Michael JacksonÔÇŁ.

 

SPONSOREM┬á FORMACJI STANDARDOWEJ ÔÇ×LOTOS ÔÇô JANTARÔÇŁ JEST GRUPA LOTOS S.A.

Autor: Edyta Jasiukiewicz



Drukuj