bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Spisali si─Ö na medal

2013-11-17,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Podczas turnieju w Bydgoszczy najmłodsi tancerze EKT Jantar wytańczyli miejsca na podium.

17 listopada 2013 w niedziel─Ö w Bydgoszczy rozegrany zosta┼é OTTT Jesie┼ä 2013. W turnieju udzia┼é wzi─Ö┼éo 5 par z Elbl─ůga.

Najwy┼╝sze miejsce na podium wyta┼äczy┼éa para - Kie┼éczewski Adrian i Lewandowska Weronika, startuj─ůca w kategorii 12-13 lat, klasie D, w kombinacji 8 ta┼äc├│w. W tej samej kategorii rywalizowa┼éy jeszcze dwie elbl─ůskie pary: ┼Ümieszny Kacper i Zagaja Aniela, kt├│rzy zdobyli 3 miejsce oraz Ledwosi┼äski Karol i Wewersowicz Natalia, kt├│rzy uplasowali si─Ö na 7 miejscu.

Podczas turnieju elbl─ů┼╝anie zdobyli jeszcze dwa srebrne medale. Bednarek Seweryn i Natalia ┼üysko, 2 miejsce wyta┼äczyli w kategorii wiekowej 10-11, klasie E, w 6 ta┼äcach, oraz Kr├│likowski Jakub i Obr─Öbska Katarzyna srebrny medal zdobyli w kategorii wiekowej 12-13, klasie E, kombinacji 8 ta┼äc├│w.

W niedzielę w Łomiankach podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Łomianek
zaprezentowała się para - Bombała Łukasz i Jezierska Wiktoria, która w kategorii wiekowej 10-11 lat, klasie E, kombinacji 6 T, wytańczyła 5 miejsce.