bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Spróbuj swoich sił i zatańcz na Konfrontacjach!

2017-04-26,

Kategoria : Aktualności

Tańczysz? To nie przegap okazji na rywalizację z innymi tancerzami i prezentację swoich umiejętności. Możesz to zrobić podczas Ogólnopolskich Konfrontacji Tanecznych, które odbędą się już 28 maja w elbląskim Światowidzie.

 

Taniec, energia, różnorodność i pasja tak wyglądają corocznie Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne, które od 18 lat organizuje Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu. To turniej podczas, którego mogą zaprezentować się tancerze różnych stylów.

 

- W tym roku zawody podzielone są aż na 5 kategorii tanecznych -  mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk – Jak co roku mamy hip – hop, inne formy tańca oraz disco dance tym razem połączony z cheerleaders i dodatkowo dwie kategorie: dancehall i taniec współczesny.  Tancerze prezentować się mogą solo, w duetach, formacjach i miniformacjach.

 

Zawody zostaną rozegrane w trzech kategoriach wiekowych: do 11 lat, 12-15 lat i powyżej 15 lat. Zmagania taneczne oceni 5-osobowa komisja sędziowska, w skład której wchodzą m.in. pedagog tańca współczesnego i improwizacji tanecznej Anna Haracz z Gdańska, specjalistka od dancehall - Daria Zulewska z Gdańska, uczestnik warsztatów w Izraelu V edycji programu You Can Dance i instruktor hip-hopu - Rafał Milcewicz z Olsztyna.

 

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne odbędą się 28 maja na sali sportowo-widowiskowej w Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Turniej rozpocznie się o godz. 10:00. Zawodnicy startować będą w według kategorii wiekowych od najmłodszych do najstarszych.

 

- Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem wystarczy zapoznać się z regulaminem oraz wysłać kartę zgłoszenia – dodają organizatorzy – Wszystkie informacje na temat zawodów znajdziesz tutaj. Poza możliwością zaprezentowania siebie, turniej to także okazja aby zobaczyć nowe trendy taneczne i nawiązać znajomości z innymi tancerzami.

 

 Bilet wstępu dla publiczności – 10 zł.


Drukuj