bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Sukcesy elbl─ůskich tancerzy

2014-12-08,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Podczas IV Og├│lnopolskiego Turnieju Sportowego Ta┼äca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza ┼╗ukowa oraz turnieju Grand Prix ekstraklasy tanecznej elbl─ů┼╝anie zaprezentowali wysoki poziom zar├│wno w ta┼äcach standardowych, jak i latynoameryka┼äskich. 6 grudnia trzy pary stan─Ö┼éy na najwy┼╝szym podium, tak┼╝e trzy pary uzyska┼éy wy┼╝sz─ů klas─Ö taneczn─ů.

Pawe┼é Skwira i Monika Paw┼éowska uzyskali klas─Ö taneczn─ů D, Jakub Kr├│likowski i Katarzyna Obr─Öbska awansowali do klasy C, a Kamil Liber i Marianna Karman zdobyli klas─Ö B w stylu standardowym.

┬áNa XII Og├│lnopolskim Turnieju Ta┼äca Sportowego o Puchar Jezioraka, rozegranym si─Ö w niedziel─Ö, wy┼╝sze klasy taneczne zdoby┼éy dwie elbl─ůskie pary. Pawe┼é Be┼äko i Judyta Nowaczyk mog─ů ju┼╝ startowa─ç w klasie A w stylu standardowym, a Bartosz Bloch i Julia Wieteska zdobyli klas─Ö C.

Z I┼éawy elbl─ů┼╝anie przywie┼║li dziewi─Ö─ç medali.

 

 

IV OTTT o Puchar Burmistrza ┼╗ukowa (6.12.2014)

 

Kategoria wiekowa 12-13, klasa D

1 miejsce - Jakub Kr├│likowski, Obr─Öbska Katarzyna

 

Kategoria wiekowa 10-11, klasa E

3 miejsce - Skwira Paweł i Pawłowska Monika

 

Kategoria wiekowa pow. 15, klasa B, styl ST

1 miejsce - Paweł Beńko i Judyta Nowaczyk  

3 miejsce - Zagaja Kordian i Żylińska Ewa

 

Kategoria wiekowa pow. 15, klasa B, styl LA

2 miejsce - Paweł Beńko i Judyta Nowaczyk 

4 miejsce - Zagaja Kordian i Żylińska Ewa

 

Kategoria wiekowa pow. 15, klasa C, styl ST i LA

4 miejsce - Zajdel Mateusz i Długołęcka Justyna

 

Kategoria wiekowa 12-13, klasa C, styl ST - klasyfikacyjny

1 miejsce - Liber Kamil i Karman Marianna

 

Kategoria wiekowa 12-13, klasa C, styl LA - klasyfikacyjny

3 miejsce - Kiełczowski Adrian i Lewandowska Weronika

 

 

 

Wyniki turniej Grand Prix ekstraklasy tanecznej, ┼╗ukowo

 

Junior II GPP EKS ST

4 miejsce - Magalski Karol i Kędzierska Klaudia 

 

Młodzież (16-20) GPP EKS ST

5 miejsce - Ślusarski Grzegorz i Karpińska Paulina

 

 

 

XII OTTS o Puchar Jezioraka (7.12.2014)

 

Kategoria wiekowa 10 -11, klasa D

3 miejsce - Bloch Bartosz i Wieteska Julia

 

Kategoria wiekowa 12-13, klasa E

2 miejsce - Pilarski Marcin i Cenker Nikola

 

Kategoria wiekowa 12-13, klasa C, ST

2 miejsce - Kiełczowski Adrian i Weronika Lewandowska

4 miejsce - Śmieszny Kacper i Zagaja Aniela

 

Kategoria wiekowa 12-13, klasa C, LA

3 miejsce - Liber Kamil i Karman Marianna

4 miejsce - Kiełczowski Adrian i Weronika Lewandowska

 

Kategoria wiekowa pow. 15, klasa C. styl  LA

1 miejsce - Fr─ůszczak Jakub i Paw┼éowska Alicja

2 miejsce - Zajdel Mateusz i Długołęcka Justyna

 

Kategoria wiekowa pow. 15, klasa B, styl ST

1 miejsce - Beńko Paweł i Nowaczyk

3 miejsce - Zagaja Kordian i Żylińska Ewa

 

Kategoria wiekowa pow. 15, klasa B, styl LA

3 miejsce - Beńko Paweł i Nowaczyk Judyta

Szkolenia par pow. 15 lat w ramach zadania pn. ÔÇ×Cykl szkole┼ä i start├│w zawodnik├│w sportowego ta┼äca towarzyskiegoÔÇŁ realizowanego przy wsparciu Prezydenta Miasta Elbl─ůg.


Drukuj