bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Sukcesy gimnastyczek

2018-06-12,

Kategoria : Aktualności

10 czerwca 2018 roku odbyła się trzecia edycja ogólnopolskiej gali gimnastycznej GIM-MASTER. Zawody swoją obecnością zaszczyciły podopieczne Centrum Tańca PROMYK. Dziewczynki zdobyły medale i  zajęły miejsca na podium.

Amatorsko–rekreacyjna gala gimnastyczna GIM-MASTER odbyła się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rumi. W tym roku w zawodach wzięło udział 200 gimnastyczek, a w śród nich 7 dziewczynek z Centrum Tańca PROMYK. Nasze dziewczynki startowały w dwóch kategoriach:

•  Solistki do lat 8 – wśród 13 zawodniczek swoje umiejętności zaprezentowała Gabrysia Tomaszewska zajmując II miejsce.
  •  Solistki od 11 do 13 lat – tutaj wysoki poziom prezentowały nasze podopieczne: Wiktoria Dobosz, Emilia Bielińska oraz Wiktoria Foz. Wiktoria Dobosz spośród 21 zawodniczek zajęła III miejsce.

Patrycja Krupska, Alicja Żukowska, Maja Tworus, Gabrysia Tomaszewska, Wiktoria Dobosz, Wiktoria Foz, Emilia Bielińska startowały również w układzie zbiorowym, za który wszystkie otrzymały medale oraz nagrody za udany występ!

Zawodniczki przygotowywały się do gali pod czujnym okiem naszej instruktorki Swietłany Wysockiej.