bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Sukcesy na Malcie i w Lubawie

2018-03-06,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

┬áMiejsce na podium podczas mi─Ödzynarodowego turnieju - Dance Sport Cup Malta oraz liczne medale na turnieju w Lubawie to wynik udzia┼éu elbl─ůskich tancerzy w sobotnich zawodach.

W sobot─Ö, 3 marca cztery pary reprezentowa┼éy Elbl─ůski Klub Ta┼äca Jantar podczas mi─Ödzynarodowego turnieju Dance Sport Cup, kt├│ry odby┼é si─Ö na Malcie.

W kategorii WDSF Rising Stars Standard, 3 miejsce na podium wyta┼äczy┼éa para ÔÇô Kacper Zakowicz i Weronika Sagan. Zaraz za nimi na 4 miejscu uplasowa┼éa si─Ö druga elbl─ůska para ÔÇô Grzegorz ┼Ülusarski i Paulina Karpi┼äska.

W kategorii MALTA WDSF International Open - Malta wysokie 5 miejsce w stylu standardowym wytańczyli Michał Zacharewicz i Katarzyna Czyżyk, w tej samej kategorii Grzegorz Ślusarski i Paulina Karpińska zdobyli  miejsce 18, a Kacper Zakowicz i Weronika Sagan miejsce 21. W konkurencji rywalizowały 42 pary, w tym m.in. tancerze z Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Rosji, Estonii, Litwy, Francji, Australii, Malty.

Podczas turnieju prezentowa┼éa si─Ö tak┼╝e para seniorska ÔÇô Anna i Jaros┼éaw Krai┼äscy, kt├│rzy w WDSF Open wyta┼äczyli miejsce 4 w stylu standardowym.

Szkolenia starszych par w ramach zadania "Szkolenie zawodnik├│w Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar" dofinansowanego ze ┼Ťrodk├│w Gminy Miasto Elbl─ůg.

W sobot─Ö, m┼éodsi elbl─ůscy tancerze brali udzia┼é w Og├│lnopolskim Turnieju Ta┼äca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Lubawy. ┼ü─ůcznie zdobyli┬á

Poniżej najlepsze wyniki: Kategoria 10-11 G