bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Sukcesy tancerzy na tuniejach

2010-06-22,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W miniony weekend tancerze EKT ÔÇ×JantarÔÇŁ wzi─Öli udzia┼é w ostatnich w tym roku szkolnym turniejach ta┼äca. Tancerze rywalizowali z parami z ca┼éej Polski na turniejach w Kobylnicy, M┼éawie, Srokowie, Olsztynku i Osielsku.

 

Najlepsze wyniki uzyskały pary:

Papu┼╝y┼äski Mateusz, Czy┼╝yk Katarzyna ÔÇô 2 miejsce ┬áGrand Prix Polski w Kobylnicy

Szkutnik Bart┼éomiej, Minkiewicz Alicja ÔÇô 4 miejsce Grand Prix Polski w Kobylnicy

┼Ülusarski Grzegorz, Szczepa┼äska Sandra ÔÇô 3 miejsce w Kobylnicy, 2 miejsce w Osielsku

Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina ÔÇô 1 miejsce w Srokowie, 2 miejsce w Olsztynku

Be┼äko Pawe┼é, Konopko Natalia ÔÇô 1 miejsce w Olsztynku

 

 

Pozostałe wyniki:

 

 

Ogólnopolska Pomorska Wakacjada Taneczna, Grand Prix Polski Dorosłych, Kobylnica 19.06.2010 (sobota)

 

 

Kategoria wiekowa: pow. 15 lat klasa B, styl: latin

11. Jacewicz Paweł, Gierulska Izabella

 

 

Grand Prix Polski, pow. 15 lat, styl: latin

20-21. Jacewicz Paweł, Gierulska Izabella

 

 

Grand Prix Polski, pow. 15 lat, styl: standard

9. Tichoniuk Marcin, Gajak Agnieszka

11. Pilipczuk Mariusz, Misiak Paulina

16. Jacewicz Paweł, Gierulska Izabella

 

 

Kategoria wiekowa: 12-13 lat, klasa C, styl: latin

5. Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra

 

 

Letni Festiwal Tańca Mława 2010, 19.06.2010 (sobota)

 

 

Kategoria wiekowa: 12-13 lat, klasa D, styl: kombinacja 8 T

6. Beńko Paweł, Konopko Natalia

 

 

Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, klasa C, styl; latin

5. Lipa Marcin, Demidziuk Agnieszka

 

 

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FOCUS 2010 o Puchar Burmistrza Olsztynka 20.06.2010 (niedziela)

 

 

Kategoria wiekowa: 10-11 lat, klasa E, styl: kombinacja 6T

10. Pietruszka Karol, Szczepura Blanka

 

 

Kategoria wiekowa: 12-13 lat, klasa E, styl: kombinacja 8T

7. Fr─ůszczak Jakub, Pietrowska Agata

8. Michalski Maciej, Kruk Oliwia

 

 

Kategoria wiekowa: 12-13 lat, klasa D, styl: kombinacja 8T

6. Zagaja Kordian, Sosik Adrianna

10. Warda Maciej, Sobocińska Karolina

 

Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, klasa E, styl: kombinacja 8T

4. Gibas Michał, Jankowska Paulina

 

 

Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, klasa C, styl: latin

6. Lipa Marcin, Demidziuk Agnieszka

7. Perwejnis Daniel, Tkaczuk Małgorzata

 

 

 

Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, klasa B, styl: standard

12. Perwejnis Daniel, Tkaczuk Małgorzata


Drukuj