bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Sukcesy taneczne w Biskupcu

2016-04-11,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Kolejne sukcesy na zawodach tanecznych. Na turnieju w Biskupcu tancerze z Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca ÔÇ×JantarÔÇŁ wyta┼äczyli miejsca na podium.

┬áW niedziele 10 kwietnia w Biskupcu odby┼é si─Ö Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Towarzyskiego FOCUS 2016 o Puchar Burmistrza Biskupca. Elbl─ůscy tancerze starowali w czterech kategoriach wiekowych i w ka┼╝dej z nich zdobyli miejsce na podium. Najm┼éodsza elbl─ůska para Dolega┼éa Krystian i Knyszy┼äska Nikola wyta┼äczy┼éa srebrny medal w kategorii 12-13 E kom 8 T. Drugie miejsce zdobyli tak┼╝e Jakub Kr├│likowski i Natalia ┼üysko, kt├│rzy prezentowali si─Ö w kategorii 14-15 C ┬ástylu standardowym. Marcel Tworkowski wraz z Jankowsk─ů Agnieszk─ů startowali w kategorii wiekowej pow. 15 lat klasie C w stylu standardowym i latynoameryka┼äskim i w obu stylach uplasowali si─Ö na miejscu 3.

┬áBardzo dobrze zaprezentowa┼éy si─Ö r├│wnie┼╝ pary seniorskie, kt├│re startowa┼éy w kategorii Senior II B ┬áw obu stylach. W stylu standardowym z┼éoty medal wywalczy┼éa para - Krai┼äski Jaros┼éaw i Krai┼äska Anna, a br─ůzowy medal Dziurawiec Mariusz i Dziurawiec Agnieszka. W stylu latynoameryka┼äskim r├│wnie┼╝ elbl─ů┼╝anie si─Ögn─Öli po najwy┼╝sze miejsca, z┼éoto zdoby┼é Dziurawiec Mariusz i Dziurawiec Agnieszka, a srebro - Jankowski Wies┼éaw i Jankowska Maria

Szkolenia par dofinansowano ze ┼Ťrodk├│w Urz─Ödu Miejskiego w Elbl─ůgu w ramach zada┼ä:

"Wspieranie szkolenia sportowego zawodnik├│w Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar"┬á i┬á "Taniec - moja dyscyplina sportu"