bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Sukcesy w Iławie - XVI OTTS o Puchar Jezioraka

2018-11-03,

Kategoria : Aktualności

W sobotę 3 listopada w Iławie odbył się XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Jezioraka. Tancerze Elbląskiego Klubu Tańca Jantar jak zwykle zaprezentowali się świetnie i  zdobyli miejsca medalowe.

Jakub Zieliński i Olga Nycnerska zdobyli złoto w kategorii 12-13 C w tańcach latynoamerykańskich, a w standardzie, w tej samej kategorii - srebro.

W kategorii Senior I D - w tańcach standardowych pierwsze miejsce zdobyła para Jarosław Szar i Katarzyna Szar.
Srebro w tej samej kategorii, w standardzie, wytańczyli Rafał Tomczak i Barbara Tomczak.

W kategorii Senior I D w tańcach latynoamerykańskich pierwsze miejsce również zdobyła para Jarosław Szar i Katarzyna Szar, Rafał Tomczak i Barbara Tomczak wywalczyli 3 miejsce.