bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Sukcesy w Morągu i Ciechanowie

2012-05-15,

Kategoria : Aktualności

 W sobotę, 12 maja, elbląscy tancerze, brali udział w turniejach tańca towarzyskiego w Ciechanowie i Morągu.

 

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego IMAGE `2012 w Ciechanowie 

 

Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T                                                   

Liber Kamil, Kędzierska Klaudia – 2 miejsce                                                           

Szukiewicz Paweł, Karman Marianna – 9 miejsce

 

 

OTTT 20 lat Szkoły Tańca "U Mirka" w Morągu 

 

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

Zajdel Mateusz, Długołecka Justyna1 miejsce 

 

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
Beńko Paweł, Lis Dorota - 2 miejsce    

Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T

Ledwosiński Karol, Wewersowicz Klaudia3 miejsce    

Ciechorski Gabriel, Ławrynowicz Aleksandra6 miejsce          

Zalewski Maciej, Grabowska Julia11 miejsce  

 

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

Pietruszka Karol, Szczepura Blanka 5 miejsce  

 

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard

Beńko Paweł, Lis Dorota6 miejsce        

Wawro Mateusz, Lipa Justyna7 miejsce           

Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra – 8 miejsce      

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

Kobierowski Marcin, Bartosińska Natalia5 miejsce    

  
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
Wawro Mateusz, Lipa Justyna 7 miejsce            
Frąszczak Jakub, Pietrowska Agata10 miejsce                   
 
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta – 4 miejsce 
Frąszczak Jakub, Pietrowska Agata – 7 miejsce 
 
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
Drozd Damian, Sokołowska Monika – 5 miejsce 
 
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin

Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina – 5 miejsce

Drozd Damian, Sokołowska Monika – 10 miejsce

 

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

Magalski Karol, Rozbicka Julia – 7 miejsce

Tworkowski Marcel, Ławrynowicz Paulina – 9-10 miejsce

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard

Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina – 9 miejsce


Drukuj