bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Sukcesy w Rumi i Estonii

2018-04-23,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W sobot─Ö elbl─ůscy tancerze prezentowali swoje umiej─Ötno┼Ťci na zawodach w Rumi, gdzie wywalczyli medale oraz tytu┼é Mistrza Polski P├│┼énocnej. Seniorzy bardzo dobrze zaprezentowali si─Ö w Estonii podczas turnieju WDSF Open.

┬á 21 kwietnia w Rumi zosta┼éy rozegrane a┼╝ trzy turnieje - Mistrzostwa Polski P├│┼énocnej FTS, Grand Prix Polski Extraklasa oraz VI OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi. W ka┼╝dym z ich Elbl─ůg mia┼é swoich reprezentant├│w.

┬áNajlepszy wynik wywalczy┼éa para ÔÇô Grzegorz ┼Ülusarski i Paulina Karpi┼äska, kt├│ra z┼éoty medal i tytu┼é Mistrz├│w Polski P├│┼énocnej zdoby┼éa rywalizuj─ůc w kategorii Doro┼Ťli w stylu standardowym. W kategorii Juniorzy Starsi w stylu standardowym ta┼äczy┼éy dwie elbl─ůskie pary. Bartosz Bloch i Julia Wieteska zdobyli 9 miejsce, a Pawe┼é Skwira i Natalia ┼üysko ÔÇô miejsce 10.

W Grand Prix Polski Extraklasa najlepiej spisa┼éa si─Ö para ÔÇô Kamil Liber i Klaudia K─Ödzierska, kt├│ra prezentowa┼éa si─Ö w kategorii M┼éodzie┼╝ w stylu standardowym. W kategorii tej rywalizowa┼éo 17 par. Elbl─ů┼╝anie wywalczyli wysokie 5 miejsce.

┼Üwietnie spisali si─Ö r├│wnie┼╝ elbl─ůscy tancerze, kt├│rzy startowali w VI Og├│lnopolskim Turnieju Ta┼äca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi. Poni┼╝ej miejsca medalowe.

1 miejsce ÔÇô Dawid Brzezi┼äski i Natalia Witkowska

21 kwietnia dwie pary seniorskie z Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar udzia┼é wzi─Ö┼éy w zawodach WDSF Open w Estonii w miejscowo┼Ťci Tallinn. W kategorii Senior III, w standardzie┬á Piotr i Maria Jankowscy rywalizowali z 41 parami z ca┼éej Europy i wywalczyli 19 miejsce, w ┼éacinie na 26 par uzyskali miejsce 15. Mariusz i Agnieszka Dziurawiec startowali r├│wnie┼╝ w dw├│ch stylach. W kategorii Senior II Latin wywalczyli 28 miejsce na 37 par, a w kategorii Senior II Standard miejsce 24 na 31.