bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Sukcesy w Sopocie

2012-04-23,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W ubiegły weekend pary z Klubu Tańca JANTAR wzięły udział w Pomorskim Festiwalu Tańca Ziętek Trophy 2012, 
który odbył się w dniach 21-22 kwiecień w Sopocie. 
 
 
W pierwszym dniu Festiwalu na najwyższym miejscu na podium stanęła para 
Ślusarski Grzegorz i Szczepańska Sandra, która złoto zdobyła, w kategorii wiekowej 14-15 lat, Klasa: B, 
w styl latynoamerykańskim. Drugie miejsce w kategorii Pow. 15, Klasa: Open, w stylu standardowym wytańczyła 
para Mateusz Papużyński i Katarzyna Czyżyk. Również na miejscu drugim uplasowały się pary: 
Zajdel Mateusz i D┼éugo┼é─Öcka Justyna, ta┼äcz─ůce kombinacj─Ö 8 ta┼äc├│w w kategorii wiekowej 14-15 lat, 
w klasie E oraz Fr─ůszczak Jakub i Pietrowska Agata ta┼äcz─ůce w tej samej kategorii wiekowej oraz kombinacji 
w klasie D. Agata i Jakub tym samym zdobyli wy┼╝sz─ů klas─Ö taneczn─ů C. 
Br─ůzowy medal natomiast wywalczy┼éa w kombinacji 6 ta┼äc├│w, kategorii wiekowej 10-11 lat w klasie D para 
Liber Kamil i Kędzierska Klaudia.    
 
Poni┼╝ej wyniki pozosta┼éych elbl─ůskich par bior─ůcych udzia┼é w sobotnich zmaganiach tanecznych. 
 
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
5 Ciechorski Gabriel, Ławrynowicz Aleksandra  
 
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
7-9 Magalski Karol, Rozbicka Julia 
10 Tworkowski Marcel, Ławrynowicz Paulina 
 
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
5 Pietruszka Karol, Szczepura Blanka  
 
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
8 Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta 
 
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
4 Zagaja Kordian, Sosik Adrianna 
6 Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta 
 
 
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
5 Czy┼╝yk Mateusz, Pilipczuk Marta 
8 Rutkowski Sebastian, Wy┼╝lic Arletta
 
 
Podczas drugiego dnia Festiwalu, w niedziel─Ö, z Elbl─ůga rywalizowa┼éy cztery pary.
 
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
7 Kobierowski Marcin, Bartosińska Natalia 
 
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
7 Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina   
 
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
5 Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina 
9 Kuncewicz Filip, Grochala Aleksandra
 
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
10-11 Szmurło Mateusz, Nowaczyńska Martyna 

Drukuj