bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Sukcesy w Wyszkowie i Bydgoszczy

2012-03-07,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W miniony weekend tancerze Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca ÔÇ×JantarÔÇŁ reprezentowali nasze miasto w dw├│ch turniejach - ┬áV Og├│lnopolskim Turnieju Ta┼äca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w Wyszkowie oraz V Og├│lnopolskim Turnieju Ta┼äca Towarzyskiego ÔÇ×NapoleonÔÇŁ.

 

Na turnieju w Wyszkowie, kt├│ry odby┼é si─Ö w sobot─Ö 3 marca, nasze miasto reprezentowa┼éy trzy pary, startuj─ůce w jednej kategorii wiekowej ÔÇô 14ÔÇô15 lat, klasa C, styl latin. 3 miejsce zaj─Ö┼éa elbl─ůska para Dawid Piotrowski wraz z Judyt─ů Nowaczyk. Pozosta┼ée dwie pary, Mateusz Wawro wraz z Justyn─ů Lip─ů oraz Kordian Zagaja i Adrianna Sosik, wyta┼äczy┼éy kolejno 5 i 8 miejsce.

 

W niedziel─Ö, 4 marca w Bydgoszczy odby┼é si─Ö OTTT ÔÇ×NapoleonÔÇŁ. Wzi─Ö┼éy w nim udzia┼é trzy elbl─ůskie pary. W kategorii 14-15 lat, w stylu standardowym najwy┼╝sze miejsce wyta┼äczyli Kordian Zagaja i Adrianna Sosik. W tej samej kategorii wiekowej, w stylu latin, para Dawid Piotrowski i Judyta Nowaczyk zaj─Ö┼éa 3. miejsce natomiast Kordian Zagaja wraz z Adriann─ů Sosik wyta┼äczyli 4. miejsce. W kombinacji 8 ta┼äc├│w Jakub Fr─ůszczak i Agata Pietrowska zaj─Öli 3. miejsce.


Drukuj