bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Tancerze w Suszu, Toruniu i Mi─Ödzyzdrojach.

2014-05-19,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Koniec sezonu tanecznego zbli┼╝a si─Ö wielkimi krokami, wi─Öc zawodnicy EKT "Jantar" bior─ů aktywnie udzia┼é w og├│lnopolskiej rywalizacji, by zbiera─ç punkty do og├│lnej klasyfikacji tanecznej. W ten weekend┬á (17-18.05.2014) prezentowali nasze miasto na turniejach w Suszu, Toruniu i Mi─Ödzyzdrojach.┬á

Najlepiej poradzili sobie tancerze Pawe┼é Szukiewicz, Aleksandra ┼üawrynowicz, kt├│rzy zdobyli z┼éoty medal w kategorii 12 - 13 lat w klasie tanecznej D pokonuj─ůc 8 par. Zawodnicy brali udzia┼é w VI Og├│lnopolskim Turnieju Ta┼äca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Susza.┬á Pozosta┼ée wyniki innych par poni┼╝ej.

Kat. pow. 15 lat, klasa B, styl LA

Elbl─ůscy tancerze zawitali r├│wnie┼╝ do Torunia, tam prezentowali si─Ö podczas Og├│lnopolskiego Turnieju Ta┼äca Towarzyskiego "O Toru┼äski Piernik".┬á Para Zagaja Kordian, Lipa Justyna zdoby┼éa br─ůzowy medal w kat. pow. 15 lat, klasie tanecznej B, stylu standardowym. Natomiast tancerze Bednarek Seweryn, ┼üysko Natalia wywalczyli 4 miejsce w kat. 10 - 11 lat, w klasie tanecznej D.

Seniorzy reprezentowali nas również w Międzyzdrojach. Para Dziurawiec Mariusz i Agnieszka w Grand Prix w stylu latynoamerykańskim zajęła czwarte miejsce.  W rozgrywanym ogólopolskim turnieju w klasie tanecznej C w tańcach latynoamerykańskich  zdobyli złoty medal a w standardzie byli na trzecim miejscu. W tej samej kategorii wiekowej para Kraiński Jarosław i Anna w tańcach standardowych uplasowali się na drugim miejscu.

Pocz─ůtkuj─ůcy tancerze - para Szar Jaros┼éaw i Katarzyna w kategorii Start by┼éa na pierwszym miejscu w standardzie i na drugim w ┼éacinie. W klasie tanecznej E - uplasowali si─Ö na pozycji trzeciej w ta┼äcach standardowych i na miejscu czwartym w ┼éacinie. Do rywalizacji turniejowej powr├│ci┼éa r├│wnie┼╝ para ┼Ümiechowski Krzysztof i Hajkowicz Marta, kt├│ra w klasie E w ta┼äcach latynoameryka┼äskich zdoby┼éa br─ůzowy medal i a w standardzie drugie miejsce i srebrny medal.

Wszystkim tancerzom serdecznie gratulujemy.