bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Taneczna niedziela w "Światowidzie" - działo się!

2018-09-16,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W ubieg┼é─ů niedziel─Ö hol g┼é├│wny ÔÇ×┼ÜwiatowidaÔÇŁ opanowali tancerze, a to za spraw─ů Maratonu Tanecznego, ┬ákt├│ry rozpocz─ů┼é si─Ö o godzinie 16:00 i przez ponad trzy godziny, ka┼╝dy m├│g┼é spr├│bowa─ç swoich si┼é w r├│┼╝nych formach ta┼äca czy aktywno┼Ťci fizycznej.

W trakcie Maratonu mo┼╝na by┼éo obejrze─ç pokazy hip-hopu, kt├│re prezentowa┼é ┬ázesp├│┼é ÔÇ×BlefikÔÇŁ. Tancerze z Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca ÔÇ×JantarÔÇŁ pokazali swoje umiej─Ötno┼Ťci w ta┼äcach standardowych oraz latynoameryka┼äskich, a gimnastyczki artystyczne zachwyca┼éy pokazami akrobatycznymi.

Maraton miał charakter otwarty i każdy mógł sprawdzić się w trakcie bezpłatnych warsztatów. Chętnych nie brakowało, szczególnie ci najmłodsi aktywnie uczestniczyli w zajęciach. W programie znalazły się warsztaty z Dziecięcej Akademii Tańca, rytmiki, sumby kids, hip-hopu, gimnastyki artystycznej oraz tańca towarzyskiego. Dla tych nieco starszych, nasze instruktorki poprowadziły warsztaty z takich form jak:  fit ball, lady latino, stay fit, pilatesu oraz z ćwiczeń na stepach.

W niedzielne popo┼éudnie nie zawiod┼éa frekwencja, by┼éo aktywnie i weso┼éo. Imprez─Ö poprowadzi┼é niezast─ůpiony Jacek Suchi┼äski.


Drukuj