bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Taneczne szaleństwo

2017-02-27,

Kategoria : Aktualności

Taniec to sztuka dająca możliwość wyrażania siebie, swoich emocji i uczuć. Pomaga zwiększyć poziom aktywności fizycznej i poznać nowych ludzi o wspólnych zainteresowaniach. Może być świetnym hobby, wspaniałą zabawą, jak również sposobem na życie.

 

Taniec nowoczesny charakteryzuje się elastycznością koncentrując się na interpretacji tancerza i tworzeniu układów choreograficznych. Rozwija wyobraźnię przestrzenną, poprawia koordynację ruchową, pamięć ruchowo – taneczną, kształtuje poczucie rytmu oraz uczy pracy w grupie. Taniec nowoczesny często czerpie inspiracje z jazzu, a nawet baletu.

Do nowoczesnych form tanecznych zaliczamy radosny i zwinny - new style; taniec kontrastów - modern jazz; wywodzący się z Jamajki – dancehall, charakteryzujący się ruchami bioder czy street jazz – łączący elementy R&B i klasycznego jazzu.

Wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w tańcu nowoczesnym – hip hopie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Centrum Tańca „Promyk”. Do zaoferowania mamy także wiele innych kursów – zachęcamy do zapisów na zajęcia, które Państwa usatysfakcjonują. Zajęcia z tańca nowoczesnego prowadzone są dla dzieci od 6 – 11 lat            i odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach 16:30 – 17:25. Więcej informacji na stronie internetowej www.promyk.elblag.pl oraz pod numerem telefonu 55 611 01 40 lub 609 977 220.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                     tekst: Agnieszka Pawowicz


Drukuj