bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Taneczny weekend!!

2020-03-09,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Taneczny weekend!

W miniony weekend Elbl─ůskie pary rywalizowa┼éy na 3 turniejach Og├│lnopolskich i 1 turnieju Zagranicznym, ┼é─ůcznie zdobywaj─ůc 5 z┼éotych medali, 6 srebrnych i 6 br─ůzowych, z czego jeste┼Ťmy bardzo dumni. W turnieju mi─Ödzynarodowym Malta Dance Sport Cup w kategorii par Doros┼éych w International Open Standard para Micha┼é Zacharewicz i Katarzyna Czy┼╝yk zdobyli br─ůzowy medal, w tej samej kategorii Grzegorz ┼Ülusarski i Paulina Karpi┼äska uplasowali si─Ö na 15 miejscu. R├│wnie┼╝ na Malcie mieli┼Ťmy reprezentacje par w kategorii Senior II Standard gdzie Jaros┼éaw Krai┼äski i Anna Krai┼äska w silnym finale zaj─Öli 6 miejsce, a zaraz za nimi w p├│┼éfinale zostali Jaros┼éaw Szar i Katarzyna Szar zajmuj─ůc 8 miejsce.

M┼éodsi koledzy walczyli na turniejach Og├│lnopolskich w Wikielcu ko┼éo I┼éawy, ┼Ürodzie Wielkopolskiej oraz Szczecinku zajmuj─ůc r├│wnie┼╝ wysokie miejsca. ┬áDo Elbl─ůga z┼éote medale przywie┼║li: Krzosztof Wi┼Ťniewski i Zofia Bieraga, Adam Panek i Julia Rosenkiewicz zdobywaj─ůc r├│wnie┼╝ wy┼╝sza klas─Ö F, Marcel ┼╗mijewski i Michalina Ciechorska, Maksymilian Kodrzycki i Julia Skwira, Micha┼é Dreger i Kinga Sokalska zdobywaj─ůc wy┼╝sz─ů klas─Ö B w stylu standardowym. Srebrne medale przywie┼║li: Krzysztof Wi┼Ťniewski i Zofia Bieraga, Marcel ┼╗mijewski┬á i Michalina Ciechorska, Mariusz Zamiara i Amelia Saryk, Maksymilian Kodrzycki i Julia Skwira, oraz podw├│jne srebrno przywi├│z┼é Rafa┼é Tomczak i Barbara Tomczak. Br─ůzowe medale przywie┼║li: Krzysztof Szostak i Amelia Szewczyk, Konrad ┼Üliwa i Hanna Buczek, Mariusz Zamiara i Amelia Saryk, Arkadiusz Kurowski i Beata Kurowska,Micha┼é Dreger i Kinga Sokalska zdobywaj─ůc wy┼╝sza klase C w stylu Latynoametyka┼äskim.

Wszystkim parom serdecznie gratulujemy i poni┼╝ej zamieszczamy wszystkie wyniki z minionego weekendu.

OTTT O MEMORIAŁ BARBARY KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK, 8.03.2020, Szczecinek

10-11E

3mc ÔÇô Krzysztof Szostak i Amelia Szewczyk

12-13C ST

4mc ÔÇô Bartosz Woli┼äski i Maja Konarzewska

6mc ÔÇô B┼éa┼╝ej Jezierski i Malwina Cybulska

12-13C LA

5mc ÔÇô Bartosz Woli┼äski i Maja Konarzewska

6mc ÔÇô B┼éa┼╝ej Jezierski i Malwina Cybulska

 

OTTT GEST o Puchar Burmistrza Środy Wielkopolskiej, 07.03.2020

10-11E

5mc ÔÇô Krzysztof Szostak i Amelia Szewczyk

12-13D ST

1mc ÔÇô Krzosztof Wi┼Ťniewski i Zofia Bieraga

12-13D LA

2mc ÔÇô Krzysztof Wi┼Ťniewski i Zofia Bieraga

 

XII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Wójta Gminy Iława, 7.03.2020

10-11E

3mc ÔÇô Konrad ┼Üliwa i Hanna Buczek

10-11G

1mc ÔÇô Adam Panek i Julia Rosenkiewicz

14-15E

5mc ÔÇô Jurand Ku┼║niarski i Zuzanna Daraszkiewicz

Pow. 15E

4mc ÔÇô Bart┼éomiej ┼üadny i Dorota Mielewczyk

5mc ÔÇô Pawe┼é Zieli┼äski i Halina Kruzicka

6mc ÔÇô Wojciech Safija┼äski i Marta Romanowska

12-13D ST

2mc ÔÇô Marcel ┼╗mijewski ┬ái Michalina Ciechorska

3mc ÔÇô Mariusz Zamiara i Amelia Saryk┬á┬á

4mc ÔÇô Filip Smolarek i Otylia Wali┼äska

12-13D LA

1mc ÔÇô Marcel ┼╗mijewski i Michalina Ciechorska

2mc ÔÇô Mariusz Zamiara i Amelia Saryk

6mc ÔÇô Filip Smolarek i Otylia Wali┼äska

Pow.15D ST

10mc ÔÇô Jakub Arapinowicz i Kamila Kurkowska

Pow. 15D LA

3mc ÔÇô Micha┼é Dreger i Kinga Sokalska

7mc ÔÇô Jakub Arapinowicz i Kamila Kurkowska

14-15C ST

1mc ÔÇô Maksymilian Kodrzycki i Julia Skwira

14-15C LA

2mc ÔÇô Maksymilian Kodrzycki i Julia Skwira

Pow. 15C ST

1mc ÔÇô Micha┼é Dreger i Kinga Sokalska

Pow. 15C LA

4mc ÔÇô Krysian Dolega┼éa i Nikola Knyszy┼äska

Pow. 15B ST

4mc ÔÇô Marcel Tworkowski i Agnieszka Jankowska

7mc ÔÇô Krysian Dolega┼éa i Nikola Knyszy┼äska

Pow. 15B LA

9mc ÔÇô Marcel Tworkowski i Agnieszka Jankowska

Senior II D ST

2mc ÔÇô Rafa┼é Tomczak i Barbara Tomczak

3mc ÔÇô Arkadiusz Kurowski i Beata Kurowska

5mc ÔÇô Krzosztof ┼Ümiechowski i Marta Hajkowicz

Senior II D LA

2mc ÔÇô Rafa┼é Tomczak ┬ái Barbara Tomczak

5mc ÔÇô Arkadiusz Kurowski i Beata Kurowska

7mc ÔÇô Krzysztof ┼Ümiechowski i Marta Hajkowicz

 

Malta Dance Sport Cup, 7.03.2020, Malta

International Open Standard

3mc ÔÇô Micha┼é Zacharewicz i Katarzyna Czy┼╝yk

15mc ÔÇô Grzegorz ┼Ülusarski i Paulina Karpi┼äska

Senior II Standard

6mc ÔÇô Jaros┼éaw Krai┼äski i Anna Krai┼äska

8mc ÔÇô Jaros┼éaw Szar i Katarzyna Szar

 

Przygotowania zawodnik├│w do startu w ramach zadania - Szkolenie zawodnik├│w Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar - dofinansowanego ze ┼Ťrodk├│w Gminy Miasta Elbl─ůg.


Drukuj