bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Taniec dla Twojego dziecka

2016-12-29,

Kategoria : Aktualności

Twoje dziecko lubi tańczyć? Zachwyca się programem „Taniec z gwiazdami”? Nie zwlekaj i zapisz go na kurs tańca towarzyskiego.

 

Taniec towarzyski to świat kolorowych sukni zdobionych piórami i cekinami, eleganckich fraków i parkietu wypełnionego parami oraz muzyką. W nim każda dziewczynka czuje się jak księżniczka, a chłopiec jest pełen elegancji. Pierwszy krokiem na drodze tanecznej jest kurs tańca towarzyskiego. Na nim dzieci uczą się od najprostszych kroków po bardziej skomplikowane choreografie tańców standardowych i latynoamerykańskich.

 - Wszystkich zainteresowanych kursem tańca towarzyskiego zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie 7 stycznia o godzinie 11:30 w Centrum Spotkań Europejskich  „Światowid” w sali nr 38 – mówi Joanna Karpiuk z CSE „Światowid” -  Kurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 15 lat.

 Nauka tańca towarzyskiego przynosi wiele korzyści. Dzieci uczą się zdolność koordynacji, ćwiczą refleks i spostrzegawczość. Kurs pozwala także ukształtować prawidłową sylwetkę, pokonać nieśmiałość i dodać pewności siebie.

 - Taniec to najprostszy sposób zawierania znajomości i relacji towarzyskich - mówi Joanna Karpiuk. - Dzieci tańczące mogą zachwycić swoimi umiejętnościami rówieśników i tym samym zdobyć ich podziw. Taniec wzmacnia poczucie własnej wartości, wiary w siebie, atrakcyjności, dzięki czemu łatwiej jest dziecku odnaleźć się w grupie.


Drukuj