bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Targi Aktywno┼Ťci Fizycznej

2015-10-02,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W ka┼╝dym wieku mo┼╝na dba─ç o kondycj─Ö i zdrowie, przede wszystkim dzi─Öki aktywno┼Ťci fizycznej. Na Targach Aktywno┼Ťci Fizycznej, kt├│re odb─Öd─ů si─Ö 11 pa┼║dziernika w Centrum Spotka┼ä Europejskich ÔÇ×┼ÜwiatowidÔÇŁ elbl─ů┼╝anie b─Öd─ů si─Ö mogli dowiedzie─ç, jakie propozycje maj─ů dla nich szko┼éy ta┼äca i kluby fitness z naszego miasta.

Targi Aktywno┼Ťci Fizycznej odb─Öd─ů si─Ö na sali widowiskowo ÔÇô sportowej w Centrum Spotka┼ä Europejskich ÔÇ×┼ÜwiatowidÔÇŁ w niedziel─Ö, 11 pa┼║dziernika, w godz. 11.00 ÔÇô 14.00.

- Na Targach swoj─ů ofert─Ö ┬ázaprezentuj─ů szko┼éy ta┼äca i kluby fitness z naszego miasta. Na sali zostan─ů rozstawione stoiska, na kt├│rych b─Ödzie si─Ö mo┼╝na dowiedzie─ç wszelkich szczeg├│┼é├│w dotycz─ůcych rodzaj├│w prowadzonych zaj─Ö─ç, grup, karnet├│w ÔÇô m├│wi Magdalena Czarnocka ÔÇô Kaptur, wicedyrektor Centrum Spotka┼ä Europejskich ÔÇ×┼ÜwiatowidÔÇŁ ÔÇô Nie zabraknie r├│wnie┼╝ prezentacji niekt├│rych form aktywno┼Ťci, a tak┼╝e zabaw i konkurs├│w warto wi─Öc wybra─ç si─Ö do nas ┬áz ca┼é─ů rodzin─ů, aby aktywnie sp─Ödzi─ç niedzielnie popo┼éudnie. ┬á

W programie Targ├│w Aktywno┼Ťci Fizycznej znalaz┼éy si─Ö pokazy grup i solist├│w, m.in. ze Szko┼éy Ta┼äca i Agencji Artystycznej Broadway czy Destination Dance Group, specjalnie przygotowana choreografia i uk┼éady ─çwicze┼ä┬á na minitrampolinach, prowadzone przez JUMP Fitness Maciej Skrobotun. B─Ödzie tak┼╝e Spin ÔÇô Bike ÔÇô zaj─Öcia prowadzone przez instruktora Calipso Fitness Club ÔÇô rytmiczna jazda na rowerze pod nadzorem instruktora, kt├│ry wyznacza tempo oraz granice wysi┼éku. A instruktorki CT Promyk przygotuj─ů zaj─Öcia Fitt Ball, Pilates i Zumba.

Wst─Öp wolny.

Targi aktywno┼Ťci fizycznej┬ás─ů cz─Ö┼Ťci─ů projektu ÔÇ×LetÔÇÖs dance togetherÔÇŁ, realizowanego przy wsparciu Komisji Europejskiej w ramach Programu Erasmus+ Akcja Sport: Niekomercyjne europejskie imprezy sportowe (Call for proposals 2014 ÔÇö EAC/S11/13), kt├│rego g┼é├│wnym dzia┼éaniem jest organizacja mi─Ödzynarodowej imprezy sportowej o wymiarze europejskim ÔÇô Mi─Ödzynarodowego Festiwalu Ta┼äca Baltic Cup.


Drukuj