bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Trofea z turniej├│w

2018-05-14,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Weekend by┼é bardzo intensywny dla tancerzy Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar. Wi─Ökszo┼Ť─ç z nich wzi─Ö┼éa udzia┼é w dw├│ch turniejach zdobywaj─ůc miejsca na podium.

 

W sobot─Ö, 12 maja elbl─ůscy tancerze wystartowali podczas INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTR├ôDA. ┬áNa turnieju w Ostr├│dzie rozegrana zosta┼éa kategoria mi─Ödzynarodowa WDSF Open Senior II LA w kt├│rej para seniorska z Elbl─ůga ÔÇô Mariusz i Agnieszka Dziurawiec zdobyli srebrny medal.┬á W Ostr├│dzie elbl─ů┼╝anie ┼é─ůcznie zdobyli 4 z┼éote, 7 srebrnych i 1 br─ůzowy medal.

 

W niedziel─Ö, 13 maja -┬á jako jedyna para z Elbl─ůga, ┼Ülusarski Grzegorz i Karpi┼äska Paulina wystartowa┼éa w OTTT KING DANCE CUP w Koszalinie. Grzegorz i Paulina rywalizowali┬á w kategorii M┼éodzie┼╝+Doro┼Ťli OPEN ST i zdobyli 3 miejsce na podium.

 

Bardzo dobrze zaprezentowali si─Ö elbl─ů┼╝anie na OTTS BLACK DANCE WIOSNA 2018, kt├│ry odby┼é si─Ö w ┬áGda┼äsku 13 maja. W Gda┼äsku pary z EKT Jantar zdoby┼éy 7 z┼éotych, 1 srebrny i 1 br─ůzowy medal.

 

Poni┼╝ej wyniki elbl─ůskich tancerzy:

 

12.05.2018 INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA

 

WDSF Open Senior II LA

2 miejsce - Dziurawiec Mariusz - Dziurawiec Agnieszka    

 

WDSF Open Senior II ST 13 par

9 miejsce - Kraiński Jarosław - Kraińska Anna        

11 miejsce - Dziurawiec Mariusz - Dziurawiec Agnieszka  

 

10-11 H 4T

2 miejsce - Kusiuk Piotr - Szczepańska Lena           

2 miejsce - Pilarski Szymon - Boguska Laura          

 

10-11 5T "G"

1 miejsce - Józefowicz Marceli - Jankowska Patrycja         

2 miejsce - Koperczak Oskar - Waluszkiewicz Emilia         

 

10-11 "E"

2 miejsce - Woliński Bartosz - Konarzewska Maja

4 miejsce - Jezierski Błażej - Cybulska Malwina

5 miejsce - ┼╗mijewski Marcel - Filipiak Zuzanna

 

12-13 5T "G"

3 miejsce - Ku┼║niarski Jurand - Daraszkiewicz Zuzanna

 

12-13 "D" ST

2 miejsce - Zieliński Jakub - Nycnerska Olga          

4 miejsce - Kodrzycki Maksymilian - Sowa Julia

6 miejsce - Szreder Paweł - Szymańska Wiktoria

 

12-13 "D" LA

7 miejsce - Kodrzycki Maksymilian - Sowa Julia    

 

14-15 "E"

10 miejsce - Rybicki Marek - Malinowska Aleksandra

 

pow.15 "C" ST

5 miejsce - Pilarski Marcin - Jezierska Wiktoria       

12 miejsce - Wi─ůcek Dominik - Mendala Aleksandra┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á

 

pow.15 "C" LA

6 miejsce - Pilarski Marcin - Jezierska Wiktoria       

12 miejsce - Wi─ůcek Dominik - Mendala Aleksandra┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á

 

Senior I OPEN ST

4 miejsce - Kraiński Jarosław - Kraińska Anna

 

14-15 "D" ST

2 miejsce - Walczak Wiktor - Skwira Julia   

7 miejsce - Stańczewski Nikodem - Fidut Julia       

 

14-15 "D" LA

1 miejsce - Stańczewski Nikodem - Fidut Julia       

7 miejsce - Walczak Wiktor - Skwira Julia

 

14-15 "C" ST

12 miejsce - Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola          

 

14-15 "C" LA

1 - miejsce ÔÇô Skwira Pawe┼é - ┼üysko Natalia┬á

13 miejsce - Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola          

 

pow.15 "B" ST

4 miejsce - Tworkowski Marcel - Jankowska Agnieszka     

 

pow.15 "B" LA

8 miejsce - Tworkowski Marcel - Jankowska Agnieszka     

 

Senior II "E" ST

1 miejsce - Śmiechowski Krzysztof - Hajkowicz Marta

 

 

 

OTTS BLACK DANCE WIOSNA 2018 Gdańsk 13.05.2018

 

10-11 "G"

1 miejsce - Koperczak Oskar - Waluszkiewicz Emilia         

 

14-15 "D" ST

1 miejsce - Stańczewski Nikodem - Fidut Julia       

6 miejsce - Walczak Wiktor - Skwira Julia   

 

10-11 H 4T

1 miejsce - Kusiak Piotr - Szczepańska Lena           

1 miejsce - Pilarski Szymon - Boguska Laura          

 

14-15 "D" LA

1 miejsce - Stańczewski Nikodem - Fidut Julia

5 miejsce - Walczak Wiktor - Skwira Julia   

 

pow.15 "D" ST

2 miejsce - Wi─ůcek Dominik - Mendala Aleksandra

 

pow.15 "D" LA

4 miejsce - Wi─ůcek Dominik - Mendala Aleksandra

 

14-15 "C" ST

5 miejsce - Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola

 

14-15 "C" LA

10 miejsce - Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola          

 

Senior I "E" ST

1 miejsce - Śmiechowski Krzysztof - Hajkowicz Marta

3 miejsce - Gajewski Krzysztof - Predel Beata        

 

Senior I "E" LA

1 miejsce - Śmiechowski Krzysztof - Hajkowicz Marta

 

pow.15 "C" ST

4 miejsce - Pilarski Marcin - Jezierska Wiktoria

 

pow.15 "C" LA

6 miejsce - Pilarski Marcin - Jezierska Wiktoria

 

 

 

 


Drukuj