bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Trzy Turnieje Tańca - wyniki

2010-03-22,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

 

Miniony weekend tancerze Elbl─ůskiego Klub Ta┼äca ÔÇ×JantarÔÇŁ sp─Ödzili bardzo intensywnie poniewa┼╝ wzi─Öli udzia┼é w trzech turniejach ta┼äca.

 

W sobot─Ö (20.03) odby┼é si─Ö Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Towarzyskiego GEST o Puchar Burmistrza Miasta Koronowa i II Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Towarzyskiego o ÔÇ×Puchar Prezydenta Miasta E┼ékÔÇŁ. W niedziel─Ö (21.03) tancerze wzi─Öli udzia┼é w V Og├│lnopolskim Turnieju Ta┼äca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Ostr├│dy ÔÇ×Focus 2010ÔÇŁ.

 

Tancerze zaprezentowali sw├│j ogromny talent taneczny a wielu z nich zaj─Ö┼éo miejsca na podium. Turniej w Ostr├│dzie okaza┼é si─Ö szcz─Ö┼Ťliwy dla pary ┼üobocki Tomasz, Czuba Magdalena poniewa┼╝ otrzymali klas─Ö taneczn─ů B w stylu Latin.

 

Oto szczegółowe wyniki:

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GEST o Puchar Burmistrza Miasta Koronowa

 

10-11 lat, klasa E, styl kombinacja 6 T

12. Pietruszka Karol, Szczepura Blanka

 

 

II Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Towarzyskiego o ÔÇ×Puchar Prezydenta Miasta E┼ékÔÇŁ

pow. 15 lat, klasa C, styl Latin

1. Popowski Adam, Karpińska Paulina

 

pow. 15 lat, klasa B, styl Latin

9. Jacewicz Paweł, Gierulska Izabella

 

pow. 15 lat, klasa A, styl Standard

2. Tichoniuk Maciej, Gajak Agnieszka

3. Czy┼╝yk Mateusz, Pilipczuk Marta

4. Pilipczuk Mariusz, Misiak Paulina

13. Jacewicz Paweł, Gierulska Izabella

 

pow. 15 lat, klasa A, styl Latin

5. Szkutnik Bartłomiej, Minkiewicz Alicja

10. Pilipczuk Mariusz, Misiak Paulina

 

pow. 15 lat, klasa S, styl Standard

2. Papużyński Mateusz, Czyżyk Katarzyna

3. Szkutnik Bartłomiej, Minkiewicz Alicja

4. Kapała Adrian, Lesz Katarzyna

5. Rutkowski Sebastian, Wy┼╝lic Arletta

 

 

V OTTT o Puchar Burmistrza Ostr├│dy ÔÇ×Focus 2010ÔÇŁ

 

10-11 lat klasa E, styl kombinacja 6 tańców

9. Pietruszka Karol, Szczepura Blanka

 

12-13 lat, klasa E, styl kombinacja 8 tańców

4. Warda Maciej, Sosik Adrianna

6. Zagaja Kordian, Sobocińska, Karolina

8. Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta

10. Wojniusz Michał, Lipa Justyna

12-13. Zajdel Mateusz, Gronkowska Aleksandra

15. Michalski Maciej, Kruk Oliwia

 

12-13 lat, klasa D, styl kombinacja 8 tańców

1. Beńko Paweł, Konopko Natalia

9. Wawro Mateusz, Pi─ůtkowska Karolina

 

14-15 lat, klasa E, styl kombinacja 8 tańców

9. Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina

 

12-13 lat, klasa C, styl Latin

4. Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra

7. Groblewski Michał, Pawłowska Alicja

 

12-13 lat, klasa C, styl Standard

6. Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra

8. Groblewski Michał, Pawłowska Alicja

 

14-15 lat, klasa C, styl Latin

2, Łobocki Tomasz, Czuba Magdalena

 

14-15 lat, klasa B, styl Standard

9-10. Łobocki Tomasz, Czuba Magdalena

 

pow. 15 lat, klasa D, styl kombinacja 8 tańców

10. Drozd Damian, Sokołowska Monika

 

pow. 15 lat, klasa C, styl Latin

2. Popowski Adam, Karpińska Paulina

9-10. Perwejnis Daniel, Tkaczuk Małgorzata

 

pow. 15 lat, klasa C, styl Standard

4. Szmurło Mateusz, Sadło Patrycja

 

pow. 15 lat, klasa B, styl Latin

12. Jacewicz Paweł, Gierulska Izabella

16. Szmurło Mateusz, Sadło Patrycja

 

pow. 15 lat, klasa A, styl Standard

7. Jacewicz Paweł, Gierulska Izabella

 

14-15 lat, Grand Prix, styl Standard

15. Łobocki Tomasz, Czuba Magdalena

 

 

Pe┼éne wyniki znajduj─ů si─Ö na stronach:

http://www.taniec.slominski.pl/dump/Do2010_00016.html

http://www.taniec.slominski.pl/dump/Do2010_00038.html

http://www.taniec.slominski.pl/dump/Do2010_00022.html


Drukuj