bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Turniej Tańca „Jantar” już wkrótce

2017-04-12,

Kategoria : Aktualności

Jak co roku w Elblągu w związku z Międzynarodowym Dniem Tańca, który wypada 29 kwietnia, organizowany jest Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Jantar”. Impreza ta jest jedną z największych imprez tego typu obchodzonych w naszym mieście i co roku przyciąga zawodników oraz widzów.

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Jantar” jest wydarzeniem, które cieszy się sporym powodzeniem wśród mieszkańców nie tylko naszego miasta, ale i całej Polski, a dodatkowo jest wspaniałym widowiskiem tanecznym. Podczas zawodów widzowie będą mieli okazję podziwiać tancerzy z klubów i związków sportowych, którzy zaprezentują się zarówno          w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich, walcząc o medale i puchary. Uczestnicy rywalizować będą w różnych kategoriach wiekowych. Emocji z pewnością nie zabraknie.

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Jantar” odbędzie się w niedziele, 23 kwietnia na sali sportowo – widowiskowej w CSE „Światowid”. Turniej rozpoczyna się o godz. 11:00 i trwać będzie do godzin wieczornych.

Ogólnopolski Turniej Tańca „Jantar” został dofinansowany ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu oraz ze środków Ministerstwa Sportu I Turystyki.


Drukuj