bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Turnieje w Kwidzynie i Mławie

2012-10-16,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W miniony weekend tancerze reprezentowali nasze miasto w dw├│ch turniejach - XV Og├│lnopolskim 
Turniej w Tańcu Sportowym o Puchar Burmistrza Kwidzyna Grand Prix Polski Juniorów Starszych i Młodzieży 
oraz podcza X Turnieju Mława Open Grand Prix Polski Juniorów Starszych i Dorosłych

 

Poni┼╝ej wyniki turniej├│w:
 
XV Ogólnopolski Turniej w Tańcu Sportowym o Puchar Burmistrza Kwidzyna Grand Prix Polski Juniorów 
Starszych i Młodzieży
 
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
Krai┼äski Grzegorz, Jankowska Agnieszka ÔÇô miejsce 2
Zajdel Mateusz, D┼éugo┼éecka Justyna ÔÇô miejsce 6 
 
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
Szukiewicz Pawe┼é, Karman Marianna ÔÇô miejsce 3 
 
 
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
Pietruszka Karol, Szczepura Blanka ÔÇô miejsce 4
 
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
Tworkowski Marcel, ┼üawrynowicz Paulina ÔÇô miejsce 4
Magalski Karol, Rozbicka Julia ÔÇô miejsce 6
 
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina ÔÇô miejsce 5
Drozd Damian, Soko┼éowska Monika ÔÇô miejsce 8 
 
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
Drozd Damian, Soko┼éowska Monika ÔÇô miejsce 1 
 
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
Pierwienis ┼üukasz, Tkaczuk Ma┼égorzata ÔÇô miejsce 5 
 
 
X Mława Open Grand Prix Polski  Juniorów Starszych i Dorosłych

 

 Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
Magalski Karol, Rozbicka Julia ÔÇô miejsce 3 
 
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
Szukiewicz Pawe┼é, Karman Marianna ÔÇô miejsce 4 
 
 
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
Kobierowski Marcin, Bartosi┼äska Natalia ÔÇô miejsce 3 
 
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
Krai┼äski Grzegorz, Jankowska Agnieszka ÔÇô miejsce 4 
 
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
Drozd Damian, Sokołowska Monika - miejsce 1
 
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
Drozd Damian, Soko┼éowska Monika ÔÇô miejsce 4 
 
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
Czy┼╝yk Mateusz, Pilipczuk Marta ÔÇô miejsce 5 
 
 

-


Drukuj