bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Turniejowy weekend na medal

2018-12-03,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Pary Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca ÔÇ×JantarÔÇŁ ambitnie wykorzystuj─ů wszystkie okazje do zdobycia wysokich ┬ámiejsc na podium w og├│lnopolskich zawodach. W weekend 1-2 grudnia tancerze startowali a┼╝ w czterech turniejach, gdzie dzi─Öki swojemu zaanga┼╝owaniu, zdobyli wiele medali i puchar├│w.

W sobot─Ö (1 grudnia) w Rypinie k. Torunia odby┼é si─Ö REJS CUP 2018 wraz z Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS, a w niedziel─Ö (2 grudnia) tancerze EKT ÔÇ×JantarÔÇŁ rywalizowali a┼╝ w trzech r├│┼╝nych turniejach, tj. w┬á III Og├│lnopolskim Turnieju Ta┼äca Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa, w Miko┼éajkowym Turnieju Ta┼äca w Szczecinku oraz w Og├│lnopolskim Turnieju Ta┼äca Sportowego FOCUS 2018 w Olsztynie.

Podczas turniej├│w zawodnicy zdobywaj─ů wysokie lokaty oraz punkty, dzi─Öki kt├│rym mog─ů zdoby─ç wy┼╝sz─ů klas─Ö taneczn─ů. W ten weekend, uda┼éo si─Ö to du┼╝ej ilo┼Ťci par. Poni┼╝ej przedstawiamy wszystkie wyniki oraz przeklasyfikowania:

Sobota 1.12

Rypin - Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS i REJS CUP 2018

Grand Prix Polski Ekstraklasa Młodzież Starsza OPEN ST

7 Ploetzing Aleksander - Lewandowska Weronika

 

Grand Prix Polski Ekstraklasa Juniorzy Starsi OPEN ST

10 Skwira Paweł - Łysko Natalia       

12 Bloch Bartosz - Wieteska Julia

 

Kategoria 12-13D LA

1 Kodrzycki Maksymilian - Sowa Julia (zdobycie klasy C)

Kategoria 12-13 "C" ST

7 Zieliński Jakub - Nycnerska Olga

 

Kategoria 12-13 "C" LA

6 Zieliński Jakub - Nycnerska Olga

 

Kategoria 14-15 "C" ST

7 Stańczewski Nikodem - Fidut Julia

 

Kategoria 14-15 "C" LA

4 Stańczewski Nikodem - Fidut Julia

 

Niedziela 2.12

III Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa

Kategoria 10-11 E "E"

 

1 Woliński Bartosz - Konarzewska Maja (zdobyta klasa D)

2 Zamiara Mariusz - Saryk Amelia

3 J├│zefowicz Marceli - Jankowska Patrycja

4 Jezierski Błażej - Cybulska Malwina (zdobyta klasa D)     

9 Wacławski Damian - Ciechorska Michalina

 

Kategoria 10-11 D "D" ST

9 Pietras Gabriel - Kawa Julia

 

Kategoria 10-11 D "D" LA

6 Pietras Gabriel - Kawa Julia

 

Kategoria 10-11 F Komb. 6T "F"

1 Sokół Tomasz - Wasiłyszyn Kornelia (zdobyta klasa E)

2 Smolarek Filip - Walińska Otylia

3 Sarnowski Łukasz - Reich Justyna

 

Kategoria 14-15 D "D" ST

2 Walczak Wiktor - Skwira Julia (zdobyta klasa C)

 

Kategoria 14-15 D "D" LA

4 Walczak Wiktor - Skwira Julia       

 

Kategoria 14-15 C "C" ST

7 Walczak Wiktor - Skwira Julia       

 

Kategoria 14-15 B "B" ST

2 Skwira Paweł - Łysko Natalia  (zdobyta klasa A)

 

Kategoria 14-15 B "B" LA

4 Skwira Paweł - Łysko Natalia         

 

Kategoria pow.15 B "B" ST

6 Ploetzing Aleksander - Lewandowska Weronika

 

Mikołajkowy Turniej Tańca w Szczecinku

Kategoria pow.15 "E"

2 Mól Dawid - Ozorowska Małgorzata          

3 Zieliński Paweł - Kruzicka Halina

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego FOCUS 2018

Kategoria 12-13 "E"

3 Penke Oskar - Rybska Dominika

 

 

Kategoria  pow.15 "E"

1 Arapinowicz Jakub - Kurkowska Kamila

5 Safijański Wojciech - Romanowska Marta

 

Kategoria 12-13 "D" ST

1 Szreder Paweł - Szymańska Wiktoria         

4 Krawczyk Olaf - Ulkowska Klaudia

 

Kategoria 12-13 "D" LA

4 Szreder Paweł - Szymańska Wiktoria         

7 Krawczyk Olaf - Ulkowska Klaudia

 

Kategoria 14-15 "C" ST

2 Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola     

8 Stańczewski Nikodem - Fidut Julia

 

Kategoria 14-15 "C" LA

3 Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola     

4 Stańczewski Nikodem - Fidut Julia

 

Kategoria 14-15 "B" ST

5 Bloch Bartosz - Wieteska Julia       

 

Kategoria Senior I "D" ST

2 Szar Jarosław - Szar Katarzyna       

 

Kategoria Senior I "D" LA

1 Szar Jarosław - Szar Katarzyna       

 

Kategoria Senior II "E" ST

2 Gajewski Krzysztof - Predel Beata

 

Kategoria pow.15 "B" ST

4 Tworkowski Marcel - Jankowska Agnieszka         

 

Kategoria pow.15 "B" LA

4 Tworkowski Marcel - Jankowska Agnieszka

 

Kategoria MW Senior I ST

1 Szar Jarosław - Szar Katarzyna       

 

Kategoria MW Senior I LA

1 Szar Jarosław - Szar Katarzyna       

 

Kategoria MW Senior II ST

2 Dziurawiec Mariusz - Dziurawiec Agnieszka

 

Kategoria MW Senior II LA

1 Dziurawiec Mariusz - Dziurawiec Agnieszka

 

Kategoria MW Senior III ST

1 Jankowski Wiesław - Jankowska Maria

2 Gajewski Krzysztof - Predel Beata

 

Kategoria MW Senior III LA

1 Jankowski Wiesław - Jankowska Maria


Drukuj