bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Turniejowy weekend - wyniki

2010-03-29,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

 

Kolejny weekend tancerze Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca ÔÇ×JantarÔÇŁ sp─Ödzili na turniejach. M┼éodzi tancerze rywalizowali na turniejach w Tczewie i Gda┼äsku zdobywaj─ůc punkty, kt├│re s─ů niezb─Ödne do podwy┼╝szenia klasy tanecznej a ich starsi koledzy wzi─Öli udzia┼é w Grand Prix Polski w ┼üazach ko┼éo Warszawy.

 

Oto szczegółowe wyniki:

 

Grand Prix Polski, pow. 15 lat, styl: Standard (sobota, 27.03)

2. Papużyński Mateusz, Czyżyk Katarzyna

7-8. Kapała Adrian, Lesz Katarzyna

11-12. Tichoniuk Marcin, Gajak Agnieszka

 

Grand Prix Polski, 16-18 lat, styl: Standard (niedziela, 28.03)

8. Czy┼╝yk Mateusz, Pilipczuk Marta

9. Rutkowski Sebastian, Wy┼╝lic Arletta

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Tczewa (sobota, 27.03)

 

10-11 lat klasa E, styl: kombinacja 6 T

5. Pietruszka Karol, Szczepura Blanka

7. Liber Kamil, Ławrynowicz Paulina

 

12-13 lat, klasa E, styl: kombinacja 8 T

2. Warda Maciej, Sosik Adrianna

5. Zagaja Kordian, Sobocińska Karolina

6. Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta

7. Wojniusz Michał, Lipa Justyna

9. Fr─ůszczak Jakub, Pietrowska Agata

10. Zajdel Mateusz, Gronkowska Aleksandra

 

12-13 lat, klasa D, styl: kombinacja 8 T

5. Beńko Paweł, Konopko Natalia

8. Wawro Mateusz, Pi─ůtkowska Karolina

 

12-13 lat, klasa C, styl: Latin

4. Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra

 

12-13 lat, klasa C, styl: Standard

4. Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra

 

pow. 15 lat, klasa D, styl: kombinacja 8 T

17. Drozd Damian, Sokołowska Monika

 

pow. 15 lat, klasa C, styl: Standard

7-8. Szmurło Mateusz, Sadło Patrycja

 

pow. 15 lat, klasa B, styl: Latin

8. Szmurło Mateusz, Sadło Patrycja

 

Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Towarzyskiego ÔÇ×Black Dance 2010ÔÇŁ (Gda┼äsk, niedziela 28.03)

8-9 lat, klasa E, styl: kombinacja 6 T

6. Ledwosiński Karol, Kędzierska Klaudia

 

10-11 lat, klasa E, styl: kombinacja 6 T

6. Pietruszka Karol, Szczepura Blanka

 

12-13 lat, klasa E, styl: kombinacja 8 T

2. Warda Maciej, Sosik Adrianna

6. Zagaja Kordian, Sobocińska Karolina

8. Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta

9. Wojniusz Michał, Lipa Justyna

 

12-13 lat, klasa D, styl: kombinacja 8 T

3. Beńko Paweł, Konopko Natalia

 

12-13 lat, klasa C, styl; Latin

9. Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra

 

12-13 lat, klasa C, styl: Standard

7. Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra

 

pow. 15 lat, klasa E, styl: kombinacja 8 T

12-13. Gibas Michał, Jankowska Paulina

 

pow. 15 lat, klasa D, styl: kombinacja 8 T

10-11. Cieszkowski Piotr, Cieszkowska Iga

10-11. Drozd Damian, Sokołowska Monika 


Drukuj