bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Walka o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa

2008-04-16,

Kategoria : Aktualności

W kategorii wiekowej 14 - 15 lat w klasie E, w kombinacji 8 tańców, pierwsze miejsce wytańczyli Cieszkowski Piotr wraz ze Stolarska Mileną. Zaraz za nimi, czyli na drugim miejscu uplasowali się Popowski Adam i Sokołowska Monika. Trzecie miejsce i brązowy medal także należał do tancerzy Jantara, a byli nimi Perwejnis Daniel i Tkaczuk Małgorzata.

W tej samej kategorii wiekowej, w klasie C w stylu standardowym Szymon Szylin z Martą Wjdlejt zajęli drugie miejsce, natomiast w tańcach latynoamerykańskich uplasowali się na piątym miejscu.

Również srebrny medal i tym samym drugie miejsce w kategorii powyżej 15 lat, w klasie D w kombinacji 8 tańców zajęli Bartosz Pakuła i Adrianna Murawiec, w klasie e natomiast srebrnymi medalistami byli Mateusz Szmurło i Patrycja Sadło.

Do walki o najwyższe miejsca na podium podczas turnieju stanęli także Marcin Lipa i Agnieszka Demiudziuk, Maciej Kierbedź i Adrianna Otręba, Łukasz Pierwienis i Martyna Nowaczyńska, Jarosław Maczyszyn i Magdalena Czuba, Damian Koterlan i Justyna Ostrowska.