bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Walka o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa

2008-04-16,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W kategorii wiekowej 14 - 15 lat w klasie E, w kombinacji 8 ta┼äc├│w, pierwsze miejsce wyta┼äczyli Cieszkowski Piotr wraz ze Stolarska Milen─ů. Zaraz za nimi, czyli na drugim miejscu uplasowali si─Ö Popowski Adam i Soko┼éowska Monika. Trzecie miejsce i br─ůzowy medal tak┼╝e nale┼╝a┼é do tancerzy Jantara, a byli nimi Perwejnis Daniel i Tkaczuk Ma┼égorzata.

 

W tej samej kategorii wiekowej, w klasie C w stylu standardowym Szymon Szylin z Mart─ů Wjdlejt zaj─Öli drugie miejsce, natomiast w ta┼äcach latynoameryka┼äskich uplasowali si─Ö na pi─ůtym miejscu.

 

Również srebrny medal i tym samym drugie miejsce w kategorii powyżej 15 lat, w klasie D w kombinacji 8 tańców zajęli Bartosz Pakuła i Adrianna Murawiec, w klasie e natomiast srebrnymi medalistami byli Mateusz Szmurło i Patrycja Sadło.

 

Do walki o najwyższe miejsca na podium podczas turnieju stanęli także Marcin Lipa i Agnieszka Demiudziuk, Maciej Kierbedź i Adrianna Otręba, Łukasz Pierwienis i Martyna Nowaczyńska, Jarosław Maczyszyn i Magdalena Czuba, Damian Koterlan i Justyna Ostrowska.


Drukuj