bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Weekend na medal

2018-11-19,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W miniony weekend tancerze z Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar udzia┼é wzi─Öli w zawodach rozegranych w Kolbudach i Olsztynie. Wynikiem jest 12 z┼éotych, 12 srebrnych i 14 br─ůzowych medali oraz uzyskanie przez par─Ö awansu do klasy C.

 

W sobot─Ö w Kolbudach odby┼é si─Ö XII Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego Latino Cafe Cup ÔÇô Grand Prix Polski EKS. W turnieju udzia┼é wzi─Öli m┼éodsi i starsi elbl─ůscy zawodnicy.

 

 

 

Poniżej wyniki 

 

8-9F:

1 miejsce - Konrad Śliwa i Hanna Buczek

3 miejsce - Krzysztof Szostak i Amelia Szewczyk

 

10-11F:

2 miejsce - Filip Smolarek i Otylia Walińska

3 miejsce - Łukasz Sarnowski i Justyna Reich

 

10-11E kombinacja 6T - 15 par

Finał 7 parowy:

2 miejsce - Bartosz Woliński i Maja Konarzewska

3 miejsce - Mariusz Zamiara i Amelia Saryk

4 miejsce - Błażej Jezierski i Malwina Cybulska

5 miejsce - Damian Wacławski i Michalina Ciechorska 

7 miejsce - Marcel ┼╗mijewski i Zuzanna Filipiak

 

10-11D ST  - 8 par

Finałowe 7 miejsce - Gabriel Pietras i Julia Kawa

 

10-11D LA - 7 par

4 miejsce - Gabriel Pietras i Julia Kawa

 

12-13E komb. - 13 par

6 miejsce - Oskar Penke i Dominika Rybska

 

12-13D Standard - 13 par

2 miejsce - Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa

3 miejsce - Olaf Krawczyk i Klaudia Ulkowska

Na 13 par!

 

12-13D LATIN - 11 par

2 miejsce - Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa

 

12-13C ST - 6 par 

6 miejsce - Jakub Zieliński i Olga Nycnerska

 

12-13C LA - 10 par

3 miejsce - Jakub Zieliński i Olga Nycnerska

 

14-15D Standard

3 miejsce - Michal Dreger i Kinga Sokalska

 

14-15D Latin  

5 miejsce - Michal Dreger i Kinga Sokalska

 

Pow 15 B ST

11 ÔÇô Aleksander Ploetzing i Weronika Lewandowska

 

GPP Doro┼Ťli Open ST

7 miejsce ÔÇô Grzegorz ┼Ülusarski i Paulina Karpi┼äsk

 

W niedzielę, 18 listopada w Olsztynie odbyły się turniej - Roztańczona Warmia i Mazury, w ramach którego rozegrany został ogólnopolski turniej punktowy oraz Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego.  

 

Wyniki z turnieju punktowego:

 

10-11F:

1 miejsce - Tomasz Sokół i Kornelia Wasiłyszyn

3 miejsce - Łukasz Sarnowski i Justyna Reich

4 miejsce - Filip Smolarek i Otylia Walińska

6 miejsce - Oskar Koperczak i Emilia Waluszkiewicz

 

12-13 G

1 miejsce ÔÇô Jurand Ku┼║niarski i Zuzanna Daraszkiewicz

 

12-13E: 8 par

1 miejsce - Oskar Penke i Dominika Rybska

 

12-13D ST 5 par

2 miejsce - Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa -> Awans do klasy C w standardzie

5 miejsce - Olaf Krawczyk i Klaudia Ulkowska

 

12-13D LA 5 par

2 miejsce - Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa

5 miejsce - Olaf Krawczyk i Klaudia Ulkowska

 

14-15D ST

1 miejsce - Wiktor Walczak i Julia Skwira

2 miejsce - Michał Dreger i Kinga Sokalska

 

14-15D LA

2 miejsce - Wiktor Walczak i Jullia Skwira

6 miejsce - Michał Dreger i Kinga Sokalska

 

14-15C ST

3 miejsce - Krystian Dolegała i Nikola Knyszyńska

7 miejsce - Nikodem Stańczewski i Julia Fidut

 

14-15C LA

6 miejsce - Krystian Dolegała i Nikola Knyszyńska

8 miejsce - Nikodem Stańczewski i Julia Fidut

 

Pow 15 C LA

6 miejsce ÔÇô Marcin Pilarski i Wiktoria Jezierska

 

Wyniki z Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego

 

MW Dzieci Starsze ST

2 miejsce - Gabriel Pietras i Julia Kawa

3 miejsce - Marceli J├│zefowicz i Patrycja Jankowska

4 miejsce - Mariusz Zamiara i Amelia Saryk

5 miejsce - Błażej Jezierski i Malwina Cybulska      

6 miejsce - Damian Wacławski i Michalina Ciechomska

7 miejsce - Krzysztof Wi┼Ťniewski i Zofia Bieraga

 

MW Dzieci Starsze LA

2 miejsce - Gabriel Pietras i Julia Kawa

3 miejsce - Marceli J├│zefowicz i Patrycja Jankowska

4 miejsce - Mariusz Zamiara i Amelia Saryk

5 miejsce - Damian Wacławski i Michalina Ciechomska

6 miejsce - Błażej Jezierski i Malwina Cybulska

7 miejsce - Krzysztof Wi┼Ťniewski i Zofia Bieraga

 

MW Juniorzy Młodsi ST

1 miejsce - Jakub Zieliński i Olga Nycnerska

3 miejsce - Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa

4 miejsce - Olaf Krawczyk i Klaudia Ulkowska

 

MW Juniorzy Młodsi LA

1 miejsce - Jakub Zieliński i Olga Nycnerska

 

MW Juniorzy Starsi ST

1 miejsce - Paweł Skwira i Natalia Łysko

3 miejsce - Krystian Dolegała i Nikola Knyszyńska

5 miejsce - Nikodem Stańczewski i Julia Fidut

 

MW Juniorzy Starsi LA

1 miejsce - Paweł Skwira i Natalia Łysko

3 miejsce - Krystian Dolegała i Nikola Knyszyńska

4 miejsce - Nikodem Stańczewski i Julia Fidut

 

MW Młodzież ST

2 miejsce - Mateusz Bernad i Marianna Karman

3 miejsce - Marcin Pilarski i Wiktoria Jezierska

 

MW Młodzież LA

4 miejsce - Marcin Pilarski i Wiktoria Jezierska

 

MW Doro┼Ťli ST

1 miejsce - Marcel Tworkowski i Agnieszka Jankowska

 

MW Doro┼Ťli LA

1 miejsce - Marcel Tworkowski i Agnieszka Jankowska

 

Zdj─Öcia z Turnieju - tutaj


Drukuj