bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Weekend pełen sukcesów

2019-05-13,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W miniony weekend elbl─ůscy tancerze odnie┼Ťli sukcesy w dw├│ch turniejach og├│lnopolskich oraz w ┬áMistrzostwach Europy Par Doros┼éych na ┼üotwie.┬á

 

11 maja na ┼üotwie w Salaspils odby┼éy si─Ö Mistrzostwa Europy Par Doros┼éych w Ta┼äcach Standardowych. Nasz klub reprezentowa┼é Micha┼é Zacharewicz i Katarzyna Czy┼╝yk. Micha┼é i Kasia rywalizowali z 62 parami z ca┼éego ┼Ťwiata i wyta┼äczyli wysokie 19 miejsce.

W sobot─Ö elbl─ůscy tancerze wystartowali tak┼╝e na turniejach og├│lnopolskich w Gda┼äsku oraz w Suszu.

Na I OTTS o Puchar Rektora Politechniki Gda┼äskiej zaprezentowa┼éo si─Ö ┬á20 par z elbl─ůskiego klubu. Dziewi─Ö─ç par stan─Ö┼éo na podium zdobywaj─ůc pi─Ö─ç z┼éote medali, jeden srebrny oraz trzy br─ůzowe medale.

 

Poni┼╝ej wyniki wszystkich naszych tancerzy.

8-9 F Komb. 6T F

1 miejsce - Konrad Śliwa i Hanna Buczek

 

10-11 F Komb. 6T F

1 miejsce - Łukasz Sarnowski i Justyna Reich

1 miejsce - Krzysztof Szostak i Amelia Szewczyk

 

10-11 E Komb. 6T E

3 miejsce - Krzysztof Wi┼Ťniewski i Zofia Bieraga

 

pow.15 D ST

3 miejsce - Jakub Arapinowicz i Kamila Kurkowska

 

14-15 C ST

3 miejsce - Jakub Zieliński i Olga Nycnerska

12 miejsce - Wiktor Walczak i Julia Skwira

 

10-11 D ST

1 miejsce - Marceli J├│zefowicz i Patrycja Jankowska

4 miejsce - Gabriel Pietras i Julia Kawa

5 miejsce - Błażej Jezierski i Malwina Cybulska  

7 miejsce - Marcel ┼╗mijewski i Zuzanna Filipiak

8 miejsce - Mariusz Zamiara i Amelia Saryk         

 

10-11 D  LA

1 miejsce - Marceli J├│zefowicz i Patrycja Jankowska

2 miejsce - Gabriel Pietras i Julia Kawa

6 miejsce - Marcel ┼╗mijewski i Zuzanna Filipiak

7 miejsce - Błażej Jezierski i Malwina Cybulska

8 miejsce - Mariusz Zamiara i Amelia Saryk

 

12-13 C ST

7 miejsce - Olaf Krawczyk i Klaudia Ulkowska

 

pow.15 B LA

5 miejsce - Paweł Skwira i Natalia Łysko

 

pow.15 D LA

4 miejsce - Jakub Arapinowicz i Kamila Kurkowska

 

12-13 D ST

4 miejsce - Bartosz Woliński i Maja Konarzewska

13 miejsce - Oskar Penke i Dominika Rybska

16 miejsce - Damian Wacławski i Michalina Ciechorska

 

12-13 D LA

4 miejsce - Bartosz Woliński i Maja Konarzewska

7 miejsce - Damian Wacławski i Michalina Ciechorska

9 miejsce- Olaf Krawczyk i Klaudia Ulkowska     

14 miejsce - Oskar Penke i Dominika Rybska      

 

12-13 E Komb. 8T E

5 miejsce -  Szymon Nowak i Paulina Olejnik

10 miejsce - Filip Smolarek i Otylia Walińska

 

12-13 F Komb. 6T F

6 miejsce - Oskar Koperczak i Emilia Waluszkiewicz

 

W sobot─Ö w Suszu zosta┼é rozegrany XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza. Trzy elbl─ůskie pary wyta┼äczy┼éy z┼éoty medal, jedna zdoby┼éa medal srebrny a cztery medal br─ůzowy.┬á

 

Solistki Open 4 tańce

1 miejsce - Michalina Szostak

 

10-11 G

1 miejsce - Szymon Pilarski i Laura Boguska

 

10-11 F

1 miejsce - Krzysztof Szostak i Amelia Szewczyk

2 miejsce - Łukasz Sarnowski i Justyna Reich

 

12-13 G

3 miejsce - Piotr Kusiuk i Lena Szczepańska

 

10-11 E

3 miejsce - Krzysztof Wi┼Ťniewski i Zofia Bieraga

 

12-13 E

7 miejsce -  Filip Smolarek i Otylia Walińska

 

12-13 F

4 miejsce -  Oskar Koperczak i Emilia Waluszkiewicz

4 miejsce -  Jurand Kuźniarski i Zuzanna Daraszkiewicz

 

12-13 D ST

3 miejsce - Bartosz Woliński i Maja Konarzewska

12 miejsce - Damian Wacławski i Michalina Ciechorska

 

12-13 D LA

3 miejsce -  Bartosz Woliński i Maja Konarzewska

8 miejsce -  Paweł Szreder  i Wiktoria Szymańska

9 miejsce -  Damian Wacławski i Michalina Ciechorska  

 

12-13 C ST

7 miejsce - Paweł Szreder i Wiktoria Szymańska

 

14-15 D ST

9 miejsce - Michał Dreger i Kinga Sokalska

 

14-15 D LA

13 miejsce - Michał Dreger i Kinga Sokalska

 

14-15 C ST

4 miejsce - Jakub Zieliński i Olga Nycnerska

 

pow.15 B LA

5 miejsce - Bartosz Bloch i Julia Wieteska

 

pow.15 B  ST

9 miejsce - Bartosz Bloch i Julia Wieteska


Drukuj