bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Weekend pełen sukcesów!!

2019-12-02,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Weekend pełen sukcesów !!

Pary Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar w miniony weekend startowa┼éy na 4 turniejach: ┬áMiko┼éajkowym Turnieju Ta┼äca i GPPE FTS M┼éodzie┼╝y i M┼éodzie┼╝y Starszej w Szczecinku, ┬áVIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy, IX OTTS o Puchar Burmistrza ┼╗ukowa i GPPE FTS M┼éodzie┼╝y i Doros┼éych oraz Maribor Open w S┼éowenii.

Najwy┼╝sze lokaty w swojej kategorii zdobyli: ┬áJezierski B┼éa┼╝ej i Cybulska Malwina, J├│zefowicz Marceli i Jankowska Patrycja, Dreger Micha┼é i Sokalska Kinga, Protsenko Oleksii i Wieteska Julia, wygrywaj─ůc i przywo┼╝─ůc do Elbl─ůga 4 z┼éote medale. Nast─Öpnie nasze pary ┼é─ůcznie zebra┼éy 5 srebrnych medali i s─ů nimi: Sarnowski ┼üukasz i Reich Justyna Joanna, Smolarek Filip i Wali┼äska Otylia, Jezierski B┼éa┼╝ej i Cybulska Malwina, Koperczak Konrad i Sroka Wiktoria, Jaros┼éaw Krai┼äski i Anna Krai┼äska oraz 5 br─ůzowych medali przywie┼║li ze sob─ů: Sarnowski ┼üukasz i Reich Justyna Joanna, ┼╗mijewski Marcel i Ciechorska Michalina, Arapinowicz Jakub i Kurkowska Kamila, Dreger Micha┼é i Sokalska Kinga.

Wszystkim parom serdecznie gratulujemy i ┼╝yczymy dalszych sukces├│w!!

Poni┼╝ej zamieszczamy pe┼éne zmagania par Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar:

GPPE FTS Młodzieży i Młodzieży  Starszej , Mikołajkowy TT Szczecinek  30.11.2019

10-11E

3mc - Sarnowski Łukasz i Reich Justyna Joanna 

Pow.15 B Standard

4mc - Pilarski Marcin i Jezierska Wiktoria

GPPE Młodzież Standard

9mc - Iwicki Jakub i Lewandowska Weronika

11mc - Pilarski Marcin i Jezierska Wiktoria

 

VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 1.12.2019

10-11 E

2mc - Sarnowski Łukasz i Reich Justyna Joanna

12-13E

2mc - Smolarek Filip i Walińska Otylia

10-11D Standard

1mc - Jezierski Błażej i Cybulska Malwina

3mc - ┼╗mijewski Marcel i Ciechorska Michalina

4mc - Wi┼Ťniewski Krzysztof i Bieraga Zofia

5mc - Sokół Tomasz i Wasiłyszyn Kornelia

10-11D Latin

1mc - J├│zefowicz Marceli i Jankowska Patrycja

2mc - Jezierski Błażej i Cybulska Malwina

3mc - ┼╗mijewski Marcel i Ciechorska Michalina

4mc - Wi┼Ťniewski Krzysztof i Bieraga Zofia

5mc - Sokół Tomasz i Wasiłyszyn Kornelia

12-13C Standard

4mc - Kodrzycki Maksymilian i Skwira Julia

7mc - Woliński Bartosz i Konarzewska Maja

12-13C Latin

4mc - Woliński Bartosz i Konarzewska Maja

6mc - Kodrzycki Maksymilian i Skwira Julia

14-15D Latin

1mc - Dreger Michał i Sokalska Kinga

Pow. 15D Standard 

5mc - Arapinowicz Jakub i Kurkowska Kamila

Pow.  15D Latin

3mc - Arapinowicz Jakub i Kurkowska Kamila

14-15C Standard

3mc - Dreger Michał i Sokalska Kinga

4mc - Stańczewski Nikodem i Fidut Julia

Pow. 15B Standard

7mc -Pilarski Marcin i Jezierska Wiktoria

 

IX OTTS o Puchar Burmistrza Żukowa oraz GPPE FTS Młodzieży i Dorosłych 01.12.2019

10-11F

4mc - Pilarski Szymon i Boguska Laura

12-13G

2mc - Koperczak Konrad i Sroka Wiktoria

GPPE Młodzież Standard

1mc - Protsenko Oleksii i Wieteska Julia

 

Maribor Open 2019 ÔÇô S┼éowenia:

Senior A ST

2mc - Jarosław Kraiński i Anna Kraińska

WDSF Open Senior II ST

18mc - Jarosław Kraiński i Anna Kraińska


Drukuj