Weekendowe sukcesy elbląskich tancerzy
2012-05-28,
Kategoria : Aktualności
Elbląscy tancerze mieli bardzo pracowity, ale i bardzo udany weekend. Na turniejach w Nidzicy, Suszu, Dziwnowie i Gdańsku zdobywali złote, srebrne i brązowe medale oraz wyższą klasę taneczną.
Pierwszym turniejem na, na którym zaprezentowali się elblążanie był
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Susz, który odbył się w sobotę 26.05.2012 w Suszu
Aż trzy nasze pary zdobyły wyższą klasę taneczną: Ciechorski Gabriel i Ławrynowicz Aleksandra otrzymali klasę D w stylu Kombinacja 6T, Ledwosiński Karol i Wewersowicz Klaudia zdobyli klasę Dw Kombinacji 6T oraz Zajdel Mateusz i Justyna Długołęcka również otrzymali klasę D w stylu: Kombinacja 8T.
Z turnieju tancerze przywieźli pięć złotych medali, dwa srebrne oraz cztery brązowe.
Poniżej wyniki:
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
1 miejsce - Ledwosiński Karol, Wewersowicz Klaudia
2 miejsce - Ciechorski Gabriel, Ławrynowicz Aleksandra
6 miejsce - Borawski Maciej, Konopko Julia
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
1 miejsce - Liber Kamil, Kędzierska Klaudia
3 miejsce - Szukiewicz Paweł, Karman Marianna
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
1 miejsce - Tworkowski Marcel, Ławrynowicz Paulina
4 miejsce - Magalski Karol, Rozbicka Julia
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
2 miejsce - Pietruszka Karol, Szczepura Blanka
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
3 miejsce - Zajdel Mateusz, Długołecka Justyna
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
1 miejsce - Kraiński Grzegorz, Jankowska Agnieszka
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
3 miejsce - Kobierowski Marcin, Bartosińska Natalia
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
1 miejsce - Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta
10 miejsce - Frąszczak Jakub, Pietrowska Agata
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
4 miejsce - Wawro Mateusz, Lipa Justyna
10 miejsce - Frąszczak Jakub, Pietrowska Agata
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
4 miejsce - Wawro Mateusz, Lipa Justyna
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
3 miejsce - Drozd Damian, Sokołowska Monika
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
5 miejsce - Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina
11 miejsce - Drozd Damian, Sokołowska Monika
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
9 miejsce - Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina
Również w sobotę para z Elbląga, Ślusarski Grzegorz i Szczepańska Sandra zaprezentowała się w Dziwnowie podczas VI SŁONECZNY TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGO GRAND PRIX POLSKI JUNIORÓW STARSZYCH. Elblążanie wytańczyli 6 miejsce w kategorii wiekowej: 14-15, klasie: Grand Prix, w stylu: Latin.
O miejsca na podium, elblążanie, dzielnie walczyli także w niedzielę, podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza, który odbył się 27 maja 2012 w Nidzicy.
Wyniki naszych tancerzy:
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
5 miejsce - Pietruszka Karol, Szczepura Blanka
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
3 miejsce - Kraiński Grzegorz, Jankowska Agnieszka
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
1 miejsce - Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
2 miejsce - Wawro Mateusz, Lipa Justyna
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
5 miejsce - Wawro Mateusz, Lipa Justyna
9 miejsce - Beńko Paweł, Lis Dorota
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
4 miejsce - Beńko Paweł, Lis Dorota
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
2 miejsce - Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
9 miejsce - Pierwienis Łukasz, Tkaczuk Małgorzata
10 miejsce - Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
4 miejsce - Pierwienis Łukasz, Tkaczuk Małgorzata
W niedziele udanym startem i zdobyciem wyższej klasy może pochwalić się para Kamil Liber i Klaudia Kędzierska. Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego Black Dance 2012, który rozegrał się 27 maja 2012 w Gdańsku uzyskali oni wyższą klasę taneczną C w kombinacji 6 tańców oraz złoty medal.
Poniżej wyniki pozostałych elbląskich par:
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
1 miejsce - Liber Kamil, Kędzierska Klaudia
9 miejsce - Szukiewicz Paweł, Karman Marianna
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
5 miejsce - Tworkowski Marcel, Ławrynowicz Paulina
6 miejsce - Magalski Karol, Rozbicka Julia
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
7 miejsce - Frąszczak Jakub, Pietrowska Agata
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
9 miejsce - Frąszczak Jakub, Pietrowska Agata
Drukuj