bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Wikielec k/Iławy

2018-04-14,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W minion─ů sobot─Ö (14.04.2018) w Wikielcu odby┼é si─Ö Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego o Puchar W├│jta Gminy I┼éawa, w kt├│rym miasto Elbl─ůg reprezentowa┼éa liczna grupa zawodnik├│w z EKT ÔÇ×JantarÔÇŁ. Nasi tancerze zdobyli 2 z┼éote, 6 srebrnych i 3 br─ůzowe ┬ámedale a do fina┼é├│w poszczeg├│lnych kategorii dosta┼éo si─Ö ┼é─ůcznie 21 par. Poni┼╝ej szczeg├│┼éowe wyniki.

kat. 10-11 F kombinacja 6 tańców
1 miejsce - Woliński Bartosz - Konarzewska Maja
2 miejsce - Wacławski Damian - Ciechorska Michalina
3 miejsce - Jezierski Błażej - Cybulska Malwina
4 miejsce - Wi┼Ťniewski Krzysztof - Bieraga Zofia
6 miejsce - Sokół Tomasz - Wasiłyszyn Kornelia

kat. 10-11 lat klasa E, kombinacja 6 tańców
2 miejsce - Pietras Gabriel - Kawa Julia
4 miejsce - Nowak Szymon Piotr - Rybska Dominika

kat. 12-13 lat, klasa F, kombinacja 6 tańców
2 miejsce - Ławrynowicz Maciej - Falów Martyna
4 miejsce - Penke Oskar - Olejnik Paulina

kat. 12-13 lat, klasa E, kombinacja 8 tańców
2 miejsce - Krawczyk Olaf - Ulkowska Klaudia

kat. pow.15 lat klasa E, kombinacja 8 tańców
1 miejsce - Brzeziński Dawid - Witkowska Natalia
6 miejsce - Zieliński Paweł - Kruzicka Halina

kat. 12-13 lat, klasa D, styl standardowy

5 miejsce - Kodrzycki Maksymilian - Sowa Julia

 

kat. 12-13 lat, klasa D, styl latynoamerykański

6 miejsce - Kodrzycki Maksymilian - Sowa Julia

 

kat. 14-15 lat, klasa D styl standardowy

3 miejsce - Stańczewski Nikodem - Fidut Julia

5 miejsce - Walczak Wiktor - Skwira Julia

 

kat. 14-15 lat, klasa D styl latynoamerykański

5 miejsce - Stańczewski Nikodem - Fidut Julia

 

kat. 14-15 lat, klasa C styl standardowy
2 miejsce - Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola

kat. 14-15 lat, klasa C styl latynoamerykański
5 miejsce - Skwira Paweł - Łysko Natalia
6 miejsce - Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola

kat. 14-15 lat, klasa B styl standardowy
4 miejsce - Skwira Paweł - Łysko Natalia
5 miejsce - Bloch Bartosz - Wieteska Julia

kat. pow.15 lat, klasa C styl standardowy
5 miejsce - Pilarski Marcin - Jezierska Wiktoria

kat. pow.15 lat, klasa B styl standardowy
2 miejsce - Bernad Mateusz - Zagaja Aniela

kat. pow.15 lat, klasa B styl latynoamerykański
5 miejsce - Bernad Mateusz - Zagaja Aniela

 


Drukuj