bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Wstęp tylko dla Pań

2010-03-12,

Kategoria : Aktualności

 

Dziś, w piątek 12 marca, o godz. 17.00 i 17.30 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” odbędą się spotkania organizacyjne dla kobiet chcących wziąć udział w specjalnych zajęciach taneczno-ruchowych. Program 50+ i zajęcia aerodance to najnowsza oferta Centrum Tańca „Promyk” dla kobiet w wieku powyżej 50 lat oraz od 25 do 50 roku życia.
 

- Pierwsza propozycja to zajęcia łączące taniec i aerobik skierowane do dojrzałych kobiet – wyjaśnia Marek Kucharczyk, instruktor. – Z kolei aerodance to wiele rodzajów ćwiczeń, wśród których każdy może wybrać coś dla siebie, a łączą je elementy tańca.

 

Treningi prowadzić będzie Patrycja Dyrmo, absolwentka AWF, instruktorka i tancerka posiadająca międzynarodową klasę taneczną S.
 
- Zapraszamy dzisiaj na spotkanie organizacyjne, na którym mówić będziemy o częstotliwości spotkań i o obowiązującym stroju – mówi Patrycja Dyrmo. - Poinformujemy o pierwszym terminie zajęć, które – zdradzę – będą bezpłatne, co pozwoli przekonać się, czy forma będzie odpowiadać uczestniczkom.
 
O godz. 17.00 odbędzie się spotkanie dla dojrzałych kobiet, którym udział w programie 50+ pozwoli na komfort ćwiczeń w swojej grupie wiekowej. Spotkanie dla Pań, które chcą uczestniczyć w zajęciach aerodance, czyli połączyć taniec z treningami fitness, odbędzie się o godz. 17.30. Oba spotkania odbędą się w sali 38 (I piętro CSE „Światowid”).

 

- Zapraszamy wiec wszystkie młode kobiety, młode przed pięćdziesiątką i po pięćdziesiątce – zachęca Marek Kucharczyk. – Pokażemy Wam, że taniec to nie tylko dobra zabawa, ale też sposób na świetną kondycję.

 


Drukuj