bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Wy┼╝sze klasy na koniec roku!

2019-12-16,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Wy┼╝sze klasy na koniec roku!

W miniony weekend odby┼éy si─Ö ostatnie turnieje w roku 2019: Fina┼é Grand Prix Polski Ekstraklasy FTS i Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego, Mistrzostwa Polski P├│┼énocnej FTS w Ciechocinku oraz Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego w Szczecinie. Pary Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar wyta┼äczy┼éy ┼é─ůcznie 12 miejsc medalowych oraz 4 pary wyta┼äczy┼éy wy┼╝sz─ů klas─Ö taneczn─ů, s─ů nimi: B┼éa┼╝ej Jezierski i Malwina Cybulska, ┼üukasz Sarnowski i Justyna Reich, Kacper Zakowicz i Weronika Sagan oraz Jaros┼éaw Krai┼äski i Anna Krai┼äska.

Najwy┼╝sze uznanie i zdobycie podw├│jnego z┼éotego medalu w Mistrzostwach Polski P├│┼énocnej nale┼╝─ů do Wies┼éawa Jankowskiego i Marii Jankowskiej w kategorii Senior III Standard i Latin, r├│wnie┼╝ m┼éodsza para B┼éa┼╝ej Jezierski i Malwina Cybulska wr├│cili ze Szczecina z podw├│jnym z┼éotem z kategorii 10-11 lat. Kolejni zwyci─Öscy i z┼éoty medal przywie┼║li nam Marceli J├│zefowicz i Patrycja Jankowska w kategorii Dzieci Open Standard.

Srebrne medale zdobyli: Michał Dreger i Kinga Sokalska w kategorii 14-15C Standard, Marceli Józefowicz i Patrycja Jankowska w kategorii 10-11D Latin oraz Dzieci Open Latin.

Br─ůzowe medale zdobyli: Maksymilian Kodrzycki┬á i Julia Skwira w kategorii 12-13 C Standard, Jaros┼éaw Krai┼äski i Anna Krai┼äska w Mistrzostwach Polski P├│┼énocnej Senior II Standard, Marcel ┼╗mijewski ┬ái Michalina Ciechorska w kategorii Dzieci Open Latin, B┼éa┼╝ej Jezierski i Malwina Cybulska w kategorii 10-11D Latin.

Ten rok by┼é bardzo pracowity i pe┼éen sukces├│w dla naszych tancerzy, czekamy z niecierpliwo┼Ťci─ů na rok 2020, zobaczymy jakie emocje i wyniki nam przyniesie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, 

Poni┼╝ej zamieszczamy wszystkie wyniki naszych par:

 

14.12.2019 Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego - Szczecin

10-11D ST

1mc - Jezierski Błażej - Cybulska Malwina

10-11D LA

1mc - Jezierski Błażej - Cybulska Malwina

 

14-15.12.2019 Finał Grand Prix Polski Ekstraklasy FTS i Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego, Mistrzostwa Polski Północnej FTS - Ciechocinek

12-13C ST

3mc - Kodrzycki Maksymilian - Skwira Julia

12-13C LA

5mc - Kodrzycki Maksymilian - Skwira Julia

14-15D LA

5mc - Dreger Michał - Sokalska Kinga

14-15C ST

2mc - Dreger Michał - Sokalska Kinga

GPPE Doro┼Ťli ST

5mc - Zakowicz Kacper - Sagan Weronika - wy┼╝sza klasa S

10mc - Tworkowski Marcel - Jankowska Agnieszka

GPPE Doro┼Ťli LA

9mc - Tworkowski Marcel - Jankowska Agnieszka

GPPE Młodzież LA

16mc - Skwira Paweł - Łysko Natalia

GPPE Młodzież ST

14mc - Skwira Paweł - Łysko Natalia

Mistrzostwa Polski Północnej Senior III ST

1mc - Jankowski Wiesław - Jankowska Maria

Mistrzostwa Polski Północnej Senior III LA

1mc - Jankowski Wiesław - Jankowska Maria

Mistrzostwa Polski Północnej Senior II ST

3mc - Kraiński Jarosław - Kraińska Anna - wyższa klasa A

4mc - Szar Jarosław - Szar Katarzyna

6mc - Dziurawiec Mariusz - Dziurawiec Agnieszka

Mistrzostwa Polski Północnej Senior II LA

4mc - Dziurawiec Mariusz - Dziurawiec Agnieszka

5mc - Szar Jarosław - Szar Katarzyna

10-11E

4mc - Sarnowski ┼üukasz - Reich Justyna ÔÇô wy┼╝sza klasa D

Dzieci Open Standard

1mc - J├│zefowicz Marceli - Jankowska Patrycja

4mc - ┼╗mijewski Marcel - Ciechorska Michalina

Dzieci Open Latin

2mc - J├│zefowicz Marceli - Jankowska Patrycja

3mc - ┼╗mijewski Marcel - Ciechorska Michalina

10-11D ST

4mc - Jezierski Błażej - Cybulska Malwina

6mc - Zamiara Mariusz - Saryk Amelia

8mc - ┼╗mijewski Marcel - Ciechorska Michalina

10mc - Sarnowski Łukasz - Reich Justyna

10-11D LA

2mc - J├│zefowicz Marceli - Jankowska Patrycja

3mc - Jezierski B┼éa┼╝ej - Cybulska Malwina ÔÇô wy┼╝sza klasa C

5mc - Zamiara Mariusz - Saryk Amelia

6mc -┼╗mijewski Marcel - Ciechorska Michalina

12mc - Sarnowski Łukasz - Reich Justyna

GPPE Juniorzy Starsi ST

8mc - Zieliński Jakub - Nycnerska Olga

GPPE Juniorzy Starsi LA

7mc -Zieliński Jakub - Nycnerska Olga


Drukuj