bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Wyniki Konfrontacji Tanecznych 2010

2010-05-24,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

P├│┼é tysi─ůca tancerzy uczestniczy┼éo w tegorocznych Og├│lnopolskich Konfrontacjach Tanecznych. Na parkiecie rz─ůdzi┼é taniec nowoczesny. Widzowie obejrzeli wi─Öc disco dance, hip hop, wyst─Öpy formacji.
- Taniec nowoczesny cieszy si─Ö coraz wi─Ökszym zainteresowaniem - m├│wi Leszek Linkowski z Centrum Ta┼äca Promyk - ┼Ťwiadczy o tym zar├│wno liczba uczestnik├│w turnieju, jak i widz├│w. Jeste┼Ťmy bardzo zadowoleni.

 

OGÓLNOPOLSKIE KONFRONTACJE TANECZNE
ELBL─äG, 22 MAJA 2010

WYNIKI:

Finał Disco Dance Duety
1. ANGELIKA MASZKA, MAGDALENA MARCHEL - HIPNOTIC Elbl─ůg
2. JUSTYNA KUCZY┼âSKA, ALEKSANDRA LORBIETZKA - HIPNOTIC Elbl─ůg

 

Finał Disco Dance Formacje
1. FIGO Olsztyn - Szkoła Tańca i Wdzięku Olsztyn
2. HIPNOTIC 4 - Elbl─ůg
3. PRIMA JUNIOR - Młodzieżowy Dom Kultury Bartoszyce

 

Finał Hip Hop Formacje
1. PUZZZLE DUO - Wojew├│dzki O┼Ťrodek Animacji Kultury, Bia┼éystok
2. BOUNCE MINI - Szkoła Mistrzów Tańca Pavlović, Olsztyn
3. MINI MIX - Szkoła Podstawowa nr 10 Toruń
4. CRICKETS - Szko┼éa Ta┼äca Broadway Elbl─ůg
5. CZOKO MINI - Dom Sztuki Gdański Archipelag Kultury
6. FLESZ - Szko┼éa Podstawowa nr 15 Elbl─ůg
7. ECHO - Pas┼é─Öcki O┼Ťrodek Kultury

 

Finał Inne Formy Taneczne
1. RADUGA KALININGRAD
2. HIPNOTIC 4 - m┼éodsza grupa - Elbl─ůg
3. FLESZ - Szko┼éa Podstawowa nr 15 Elbl─ůg

 

Finał Disco Dance Miniformacje
1. DESTINATION MINI - UKTS Elbl─ůg
2. DESTINATION MINI 2 - UKTS Elbl─ůg
3. BE FREE - Studio Tańca "Be Free" Lidzbark Warmiński

 

Finał Disco Dance Formacje
1. HIPNOTIC 3 - Elbl─ůg
2. DESTINATION 2 - UKTS Elbl─ůg
3. HIPNOTIC 5 - Elbl─ůg
4. PRIMA - Młodzieżowy Dom Kultury Bartoszyce
5. HIPNOTIC 7 - Elbl─ůg

 

Finał Disco Dance Duety
1. KAROLINA MALINOWSKA, ALEKSANDRA G┼üOWACKA - HIPNOTIC Elbl─ůg
2. AMELIA PUCHA┼üA, - HIPNOTIC Elbl─ůg
3. KLAUDIA AB┼üA┼╗EWICZ, PAULA T─śCZA - HIPNOTIC Elbl─ůg
4. IZABELA GAJDAMOWICZ, SONIA LITWIN - UKTS Elbl─ůg
5. JULIA JANKOWSKA, NATALIA ROSKA - UKTS Elbl─ůg
5. DOMINIKA I PAULINA TROCHOWSKA - HIPNOTIC Elbl─ůg
7. KLAUDIA NOWAK, ADRIANNA KUZKO - HIPNOTIC Elbl─ůg

 

Finał Hip Hop Formacje
1. CZOKO II - Dom Sztuki Gdański Archipelag Kultury
2. ENERGY - Szkoła Tańca i Wdzięku B. W. Przemienieccy Olsztyn
3. MIX - Gimnazjum nr 10 Toruń
4. INSPIRA - Szkoła Tańca i Wdzięku B. W. Przemienieccy Olsztyn
5. STEP UP - Miejski O┼Ťrodek Kultury Korsze
6. ECHO - Pas┼é─Öcki O┼Ťrodek Kultury
7. AERO - Miejski O┼Ťrodek Kultury Korsze

 

Finał Inne Formy Taneczne
1. STEP UP - Miejski O┼Ťrodek Kultury Korsze
2. BROADWAY - Elbl─ůg
3. FEST - Fitness Klub Gymnasion, Gdynia
4. MIX 2 - Szkoła Podstawowa nr 10 Toruń

 

Finał Disco Dance Duety
1. DOMINIKA JANKOWSKA, SARA SIKORA - UKTS Elbl─ůg
2. MARTA G┼üOWACKA, WOJCIECH ZARYCHTA - HIPNOTIC Elbl─ůg
3. ANNA MICHALEWICZ, EWELINA KRYWKO
4. MAGDALENA KONCZEWSKA, AGATA PRZESPOLEWSKA - HIPNOTIC ELBL─äG
5. AGNIESZKA KASPERSKA, KLAUDIA KOWALEWSKA - Młodzieżowy Dom Kultury "RATUSZ" Malbork

 

Finał Disco Dance Miniformacje
1. HIPNOTIC ELBL─äG - Elbl─ůg
2. BE FREE - Studio Tańca "Be Free" Lidzbark Warmiński

 

Finał Hip Hop Duety
1. MICEWICZ RAFA┼ü, KATARZYNA D─śBOWSKA
2. NOA KUNDZICZ, URSZULA KRUKOWSKA - GROW - Klub Garnizonowy Bartoszyce
3. KATARZYNA GODECKA, MONIKA GODECKA - Dom Sztuki Gdański Archipelag Kultury
4. KAROLINA WĄSIK, ŻANETA LISIŃSKA - Szkoła Mistrzów Tańca - Pavlović, Olsztyn
5. MILENA SZCZEPANIK, MARTYNA P─śCAK - GROW - Klub Garnizonowy Bartoszyce
6. AGNIESZKA KRÓL, KAMILA RAJDOK - Dom Sztuki Gdański Archipelag Kultury
7. GUDACZEWSKI
8. MELZACKI RADEK, BENEDYCZAK RADEK

 

Finał Hip Hop Formacje
1. B.L.E.F. CADMANS - Elbl─ůg
2. HIPNOTIC 1 - Elbl─ůg
3. BE FREE - Studio Tańca "Be Free" Lidzbark Warmiński
4. BEAT STREET - Szko┼éa Ta┼äca Broadway Elbl─ůg
5. BOUNCE - Szkoła Mistrzów Tańca Pavlović, Olsztyn
6. GLOW - Klub Garnizonowy Bartoszyce

 

Finał Inne Formy Taneczne
1. DAJA VU - Szko┼éa Ta┼äca Broadway Elbl─ůg
2. CZOKO - Dom Sztuki Gdański Archipelag Kultury
3. MISTIKO - Szkoła Tańca i Wdzięku B. W. Przemienieccy Olsztyn
4. BURSZTYNKI I - Młodzieżowy Dom Kultury "RATUSZ" Malbork

 


Drukuj