bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Wyniki Konfrontacji Tanecznych

2008-05-10,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Trzyosobowe jury w sk┼éadzie: Pawe┼é Wasilewski, Anna Derfel i Maja Korzeniowska - Wro┼äska, ocenia┼éo choreografi─Ö, technik─Ö taneczn─ů i artystyczny wyraz zaprezentowanego uk┼éadu.

 

Wyniki konfrontacji:

Kategoria wiekowa do 11 lat, hip hop:

I miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Czoko II - Gda┼äsk

II miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Margot - Olsztyn

III miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Shape - Elbl─ůg

 

Kategoria wiekowa do 11 lat, disco dance:

I miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Hipnotic III - Elbl─ůg

II miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Mini Mix - Toru┼ä

III miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Prima Junior - Bartoszyce

 

Kategoria wiekowa do 11 lat, inscenizacja taneczna:

I miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Flesz - Elbl─ůg

II miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Accelerate - Ma┼édyty

III miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Pasja - Ostaszewo

 

Kategoria wiekowa 12-15 lat, hip hop:

I miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Margot - Olsztyn

II miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Reflex - Bartoszyce

III miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Impuls - Bartoszyce

 

Kategoria wiekowa 12-15 lat, Disco Dance:

I miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Prima - Bartoszyce

II miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Hipnotic 5 - Elbl─ůg

III miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Impuls 3 - Elbl─ůg

 

Kategoria wiekowa 12-15 lat, inscenizacje taneczne:

I miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Puenta - Toru┼ä

II miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Mix II - Toru┼ä

III miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Pasja - Ostaszewo

 

Kategoria wiekowa pow. 15 lat, Disco - Dance:

I miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é V3 - Warszawa

II miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é V5 - Warszawa

III miejsce zaj─ů┼é zesp├│l Hipnotic - Elblag

 

Kategoria wiekowa pow. 15 lat, Hip - hop:

I miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Ima┼╝ - Elbl─ůg

II miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Blef - Elbl─ůg

III miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Glow - Bartoszyce

 

Kategoria wiekowa pow. 15 lat, inscenizacja taneczna:

I miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Ima┼╝ - Elbl─ůg

II miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Efekt - Toru┼ä

III miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é Czoko - Gda┼äsk


Drukuj