bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Wyniki konkursu ÔÇ×Taniec i jaÔÇŁ

2014-04-22,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W ┼Ťrod─Ö, 16 kwietnia ┬ározstrzygni─Öty zosta┼é konkurs plastyczny ÔÇ×Taniec i jaÔÇŁ. Na konkurs wp┼éyn─Ö┼éo kilkadziesi─ůt prac w┼Ťr├│d kt├│rych jury wybra┼éo najlepsze - te zostan─ů nagrodzone i pokazane na wystawie, kt├│r─ů od 25 kwietnia b─Ödzie mo┼╝na ogl─ůda─ç w CSE ┼ÜWIATOWID.

Na konkurs z okazji Mi─Ödzynarodowego Dnia Ta┼äca zosta┼éo nades┼éanych kilkadziesi─ůt prac z r├│┼╝nych elbl─ůskich przedszkoli: Przedszkola nr 17, Przedszkola nr 33, Przedszkola nr 31, Przedszkola nr 6, Niepublicznego Przedszkola Przyjaciele Kubusia, Przedszkola nr 3. Konkurs skierowany by┼é do najm┼éodszych 5-6-letnich mi┼éo┼Ťnik├│w ta┼äca, a jego tematem przewodnim by┼éo has┼éo ÔÇ×Taniec i jaÔÇŁ.

- W┼Ťr├│d nades┼éanych prac techniki by┼éy bardzo r├│┼╝ne - malarskie, rysunkowe, kola┼╝, wykonane pastelami suchymi i olejnymi ÔÇô m├│wi Ewa Bednarska-Siwilewicz, instruktorka plastyki w CSE "┼Üwiatowid" i cz┼éonek komisji. ÔÇô Dzieci bardzo ciekawie uj─Ö┼éy temat i nie ┼éatwo by┼éo wybra─ç te najlepsze. Oceniana by┼éa kompozycja, pomys┼é i samodzielno┼Ť─ç wykonania pracy.

Jury w składzie:

Ewa Bednarska-Siwilewicz - instruktorka plastyki w CSE "Światowid"

Helena Wojciechowska - - instruktorka plastyki w CSE "Światowid"

Postanowi┼éo przyzna─ç nast─Öpuj─ůce miejsca:

 

I miejsce - Pawe┼é Adamowicz, Przedszkole nr 17 w Elbl─ůgu

Laureat otrzyma miesięczny karnet na zajęcia taneczne w CT Promyk oraz podwójne zaproszenie na Konfrontacje Taneczne czyli turniej tańca nowoczesnego, który odbędzie się 18 maja w CSE Światowid

 

II miejsce ex quo - Maja Jab┼éo┼äska i Lena ┼Üpio┼éek, Przedszkole Przyjaciele Kubusia w Elbl─ůgu

Dziewczynki otrzymaj─ů miesi─Öczny karnet na zaj─Öcia taneczne realizowane w CT Promyk

 

 

 

 

 

 

 

 

III miejsce - Weronika Bartoszewska z Przedszkola nr 6 w Elbl─ůgu

Nagrod─ů za miejsce III jest podw├│jne zaproszenie na Og├│lnopolskie Konfrontacje Taneczne, kt├│re odb─Öd─ů si─Ö 18 maja w CSE ┼Üwiatowid.┬á

 

Ponadto jury wyróżniło prace:

Katarzyna Ja┼Ťkiewicz, Przedszkole nr 17

Otylia Walińska, Przedszkole nr 31

Ksawery Grynis, Przedszkole nr 17

Aniela Szpara, Przedszkole nr 17

Filip Pohlid, Przedszkole nr 3

Nadesłane prace będzie można obejrzeć na wystawie prezentowanej w dolnym holu CSE Światowid w okresie od 25 kwietnia do 18 maja.

Wszystkim Laureatom oraz ich Opiekunom serdecznie gratulujemy!


Drukuj