bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Wyniki turnieju tańca ,,FOCUS”

2008-03-31,

Kategoria : Aktualności

Turniej Tańca Towarzyskiego ,,FOCUS" jest to Grand Prix Polski Młodzieży w stylu Standardowym i Latynoamerykańskim. Rozgrywany jest w następujących kategoriach wiekowych :

- GPP Młodzieży STLA

Turniej ten ma na celu popularyzację sportowego tańca towarzyskiego jako formy wychowania, rekreacji i rozrywki dzieci i młodzieży oraz jego walorów artystycznych. Ponadto organizacja imprezy umożliwia spotkanie dzieci i młodzieży o wspólnych zainteresowaniach i wzajemną wymianę poglądów, a także sportową opartą na zasadach fair play rywalizację.

Podczas tegorocznego turnieju kilka par z elbląskiego Klubu Tańca ,,Jantar" uplasowało się na czołowych miejscach w klasyfikacji generalnej. Monika Sokołowska w parze z Adamem Popowskim, startujący w kategorii wiekowej 14-15 lat, klasa E, w kombinacji 8 tańców - wytańczyli 1 miejsce.

W kategorii powyżej 15 lat, klasa D, w kombinacji 8 tańców, Adrianna Murawiec i Bartosz Pakuła zajęli najwyższe miejsce na podium, tuż za nimi znaleźli się koledzy z Klubu Tańca ,,Jantar" Sylwia Spiek i Damian Murawiec.

W kategorii powyżej 15 lat, Klasy C, zarówno w stylu Latynoamerykańskim jak i  Standardowym Adrianna Otręba i Maciej Kierbedź wytańczyli drugą pozycję.

W kategorii wiekowej powyżej 15 lat, klasa A, w stylu standardowym, Arletta Wyżlic w parze z Sebastianem Rutkowskim uplasowali się na drugiej pozycji.

Natomiast w kategorii wiekowej 16-18 lat, klasa Grand Prix, w stylu standardowym, Alicja Minkiewicz oraz Bartłomiej Szkutnik wytańczyli zwycięstwo.

Ponadto Sylwia Spiek i Damian Murawiec otrzymali klasę C, w stylu 8 tańców.