bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Wyniki Turnieju Tańca POMOSTY 2008

2008-07-02,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Mi─Ödzynarodowy Turniej Ta┼äca Sportowego odby┼é si─Ö w ramach projektu ÔÇ×Pomosty - Europejskie Spotkania M┼éodzie┼╝y Artystycznie Uzdolnionej". Projekt dofinansowano ze ┼Ťrodk├│w Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Operacyjnego ÔÇ×Edukacja kulturalna i upowszechnianie kultury".

 

-Poprzez turniej chcieli┼Ťmy pokaza─ç, ┼╝e taniec towarzyski, w kt├│rym wa┼╝na jest m.in. determinacja, sumienno┼Ť─ç, czy samodyscyplina mo┼╝e s┼éu┼╝y─ç, jako forma wychowania, kt├│ra w przysz┼éo┼Ťci b─Ödzie mia┼éa prze┼éo┼╝enie na inne dziedziny ┼╝ycia- m├│wi Monika Stando.

 

Wyniki turnieju:
Kategoria: 12-13 lat, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8 Tańców
I miejsce na podium wyta┼äczy┼é Bartkowski Kacper w parze z Jung Natali─ů (klub GRACJA I┼éawa);
II miejsce na podium wyta┼äczy┼é Szczepa┼äski Bartosz w parze z Kogg─ů Klaudi─ů (klub GRACJA I┼éawa);
III miejsce na podium wyta┼äczy┼é Podralski Adrian w parze z Bartosi┼äsk─ů Natali─ů (klub JANTAR Elbl─ůg).

 

Kategoria: 12-13 lat, Klasa: D, Kombinacja 8 Tańców
I miejsce na podium wyta┼äczy┼é Kolterman Damian w parze z Karpi┼äsk─ů Paulin─ů (klub JANTAR Elbl─ůg);
II miejsce na podium wyta┼äczy┼é Ochrymiuk Mateusz w parze z Antczak Weronik─ů (klub ASTRA Koszalin);
III miejsce na podium wyta┼äczy┼é Jab┼éo┼äski Matusz w parze z Kosiorek Karolin─ů (klub FOCUS Olsztyn).


Kategoria: 10-11 lat, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6 Tańców
I miejsce na podium wyta┼äczy┼é Rokita Karol w parze z Paw┼éowsk─ů Sylwi─ů (klub PERFECT Gda┼äsk);
II miejsce na podium wyta┼äczy┼é Wawro Mateusz w parze z Konopko Natali─ů (klub JANTAR Elbl─ůg);
III miejsce na podium wyta┼äczy┼é ┼Ülusarski Grzegorz w parze z Szczepa┼äsk─ů Sandr─ů (klub JANTAR Elbl─ůg).

 

Kategoria: 10-11 lat, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6 Tańców
I miejsce na podium wyta┼äczy┼é ┼üugowski Bartosz w parze z z Sobczyk Natali─ů (klub FOCUS Kamie┼ä Pomorski);
II miejsce na podium wyta┼äczy┼é Obleunow Andrei w parze z Kozlow─ů Ekaterin─ů (klub GRACJA Kaliningrad);
III miejsce wyta┼äczy┼é Yatsyna Ilya w parze z Gutsuliuk Aleksandr─ů (klub ON i ONA Kaliningrd).


Kategoria: 14-15 lat, Klasa: B, Styl: Standard
I miejsce na podium wyta┼äczy┼é Po┼ée─ç Jakub w parze z Duszn─ů King─ů (klub PROGRESS Warszawa);
II miejsce na podium wyta┼äczy┼é Zakowicz Kacper w parze z Zakowicz Natali─ů (klub LATINO CAFE Gdynia);
III miejsce na podium wyta┼äczy┼é Kuzas Piotr w parze z Szyc Klaudi─ů (klub FALA Sopot).

 

Kategoria: 14-15 lat, Klasa: B, Styl: Latin
I miejsce na podium wyta┼äczy┼é Dzwoniarski Krzysztof w parze z Strze┼Ťnick─ů Magdalen─ů (klub RAZ DWA TRZY Bydgoszcz);
II miejsce na podium wyta┼äczy┼é Konopi┼äski Dawid w parze z Owsik Ewelin─ů (klub MARK DAMCE P┼éock);
III miejsce na podium wyta┼äczy┼é Czy┼╝yk Mateusz w parze z Bre┼Ť Justyn─ů (klub JANTAR Elbl─ůg).

 

Kategoria: 14-15 lat, Klasa: C, Styl: Standard
I miejsce na podium wyta┼äczy┼é Akulich Klim w parze z Tkach Kristin─ů (klub ON i ONA Kaliningrad);
II miejsce na podium wyta┼äczy┼é Szylin Szymon w parze z Wajdlejt Mart─ů (klub JANTAR Elbl─ůg).

 

Kategoria: 14-15 lat, Klasa: C, Styl: Latin
I miejsce na podium wyta┼äczy┼é Po┼ée─ç Jakub w parze z Duszn─ů King─ů (klub PROGRESS Warszawa);
II miejsce na podium wyta┼äczy┼é Szynkielewski Marcin w parze z Zi├│┼ékowsk─ů Aleksandr─ů (klub CORTE Warszawa);
III miejsce na podium wyta┼äczy┼é Kowalski Hubert w parze z Szelugowsk─ů Joann─ů (klub POWER DANCE Olsztyn).


Kategoria: 14-15 lat, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8 Tańców
I miejsce na podium wyta┼äczy┼é Popowski Adam w parze z Soko┼éowsk─ů Monik─ů (klub JANTAR Elbl─ůg);
II miejsce na podium wyta┼äczy┼é Perwejnis Daniel w parze z Tkaczuk Ma┼égorzat─ů (klub JANTAR Elbl─ůg);
III miejsce na podium wyta┼äczy┼é Kru┼╝ewski Sylwester w parze z Nieradko Karolin─ů (klub PERFECT Gda┼äsk).

 

Kategoria: Powy┼╝ej 15 lat, Klasa: A, Styl: Standard
I miejsce na podium wyta┼äczy┼é Skrok Arkadiusz w parze z Plakwicz Ew─ů (klub POWER DANCE Olsztyn);
II miejsce na podium wyta┼äczy┼é Mawa Christian-Denis w parze z Wilczak Ma┼égorzat─ů (klub JANTAR Elbl─ůg).

 

Kategoria: Powy┼╝ej 15 lat, Klasa A, Styl Latin

I miejsce na podium wyta┼äczy┼é W─ůsowski Wiktor w parze z Utrack─ů Anet─ů (klub CLASSIC Warszawa);

II miejsce na podium wyta┼äczy┼é Szkutnik Bart┼éomiej w parze z Minkiewicz Alicj─ů (klub JANTAR Elbl─ůg);

III miejsce na podium wyta┼äczy┼é Taurogi┼äski Krzysztof w parze z Kosi┼äsk─ů Korneli─ů (klub JANTAR Elbl─ůg).

 

Kategoria: Powy┼╝ej 15 lat, Klasa: B, Styl: Standard
I miejsce na podium wyta┼äczy┼é Wielog├│rski Karol w parze z Trojakowsk─ů Monik─ů (klub PROGRESS Kwidzyn);
II miejsce na podium wyta┼äczy┼é Taurogi┼äski Krzysztof w parze z Kosi┼äsk─ů Korneli─ů (klub JANTAR Elbl─ůg);
III miejsce na podium wyta┼äczy┼é Grudzie┼ä Tomasz w parze z K─ůdziel─ů Magdalen─ů (klub GRACJA I┼éawa).

 

Kategoria: Powy┼╝ej 15 lat, Klasa: B, Styl: Latin
I miejsce na podium wyta┼äczy┼é Rutkowski Sebastian w parze z Wy┼╝lic Arlett─ů (klub JANTAR Elbl─ůg);
II miejsce na podium wyta┼äczy┼é Wielog├│rski Karol w parze z Trojakowsk─ů Monik─ů (klub PROGRESS Kwidzyn);
III miejsce na podium wyta┼äczy┼é Wilczy┼äski Igor w parze z Ronkowsk─ů Sar─ů (klub IMPULS Starogard Gda┼äski).


Kategoria: Powy┼╝ej 15 lat, Klasa: C, Styl: Standard
I miejsce na podium wyta┼äczy┼é Murawiec Damian w parze z Spiek Sylwi─ů (klub JANTAR Elbl─ůg);
II miejsce na podium wyta┼äczy┼é D─Öba┼éa Marcin w parze z D─Öba┼éa Katarzyn─ů (klub SMIRNOW Warszawa);
III miejsce na podium wyta┼äczy┼é Brzezi┼äski Daniel w parze z Kapanowsk─ů Mart─ů (klub RAZ DWA TRZY Bydgoszcz).

 

Kategoria: Powy┼╝ej 15 lat, Klas: C, Styl: Latin
I miejsce na podium wyta┼äczy┼é Kroll Adam w parze z B─ůcela Milen─ů (klub RAZ DWA TRZY Bydgoszcz);
II miejsce na podium wyta┼äczy┼é Piecunko Jaros┼éaw w parze z Olczak Magdalen─ů (klub FENIX Gi┼╝ycko);
III miejsce na podium wyta┼äczy┼é Burba Piotr w parze z ┼╗uber Roksan─ů (klub PROMENADA Olecko).


Kategoria: Powyżej 15 lat, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8 Tańców
I miejsce na podium wyta┼äczy┼é Ludwicki Szymon w parze z Richert Paulin─ů (klub CONTRA Gda┼äsk);
II miejsce na podium wyta┼äczy┼é Szmur┼éo Mateusz w parze z Sad┼éo Patrycj─ů (klub JANTAR Elbl─ůg);
III miejsce na podium wyta┼äczy┼é Baran Grzegorz w parze z Sarzy┼äsk─ů Ew─ů (klub MERENGUE Stalowa Wola).

 

Organizatorem głównym było CKiWM "Światowid" współorganizatorami natomiast byli: Stowarzyszenie "Jantar", PTT i FTS Okręg Warmińsko - Mazurski.

 


Drukuj