bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Wyniki z turniejów - Pruszcz Gdański i Zabrze

2017-05-15,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W miniony weekend elbl─ůscy tancerze rywalizowali na turniejach w Pruszczu Gda┼äskim i Zabrzu.┬á

W niedziel─Ö, 14 maj tancerze z Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar udzia┼é wzi─Öli w Og├│lnopolskim Turnieju Ta┼äca Sportowego o Puchar Burmistrza Pruszcza Gda┼äskiego. ┬á

Z┼éoty medal wywalczy┼éa para Zieli┼äski Jakub i Nycnerska Olga, startuj─ůca w kategorii 12-13 lat w kombinacji 8 ta┼äc├│w. Br─ůzowy medal zdoby┼é ┬áKrystian Dolega┼éa wraz z Nikol─ů Knyszy┼äsk─ů w kategorii 12-13 D w stylu standardowym.

R├│wnie┼╝┬á miejscami na podium mog─ů pochwali─ç si─Ö seniorzy. Mariusz i Agnieszka Dziurawiec wywalczyli 1 miejsce w kategorii Senior I Open w stylu latynoameryka┼äskim, a w stylu standardowym zdobyli miejsce 3. W tej samej kategorii startowa┼éa r├│wnie┼╝ para - Jankowscy Wies┼éaw i Maria, kt├│rzy wyta┼äczyli miejsce 2 w ┼éacinie i miejsce 4 w standardzie.┬á

W Zabrzu, 14 maja ┬áodby┼é si─Ö International Dance Festiwal.w kt├│rym udzia┼é wzi─Ö┼éy dwie pary z Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar. Kordian Zagaja i Ewa ┼╗yli┼äska startowali w kategorii Doro┼Ťli (WDSF Open Adult) w stylu standardowym rywalizuj─ůc z 22 parami, w tym z tancerzami z Niemiec, Czech, S┼éowacji, Litwy i Polski. Kordian i Ewa zdobyli 14 miejsce. Druga elbl─ůska para - Jaros┼éaw i Anna Krai┼äscy startowali w kategorii WDSF Open Senior II r├│wnie┼╝ w stylu standardowym. W kategorii senior├│w prezentowa┼éo si─Ö 17 par z Niemiec, Austrii, Czech, S┼éowacji, W┼éoch, Bia┼éorusi, Polski. Pa┼ästwo Krai┼äscy zaj─Öli miejsce 12.

Szkolenia par zaawansowanych dofinansowane s─ů ze ┼Ťrodk├│w Gminy Miasto Elbl─ůg w ramach zadania "Szkolenia zawodnik├│w Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar"