bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Wytańczyli złoto w Sierpcu

2019-03-11,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W ubieg┼éy weekend┬á (9-10 marca) w Sierpcu odby┼éy si─Ö Mistrzostwa Polski FTS w ta┼äcach latynoameryka┼äskich. Tancerze Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca ÔÇ×JantarÔÇŁ, Maria i Wies┼éaw Jankowscy, obronili tytu┼é Mistrz├│w Polski┬á - zdobyli pierwsze miejsce i z┼éoty medal w kategorii Senior III.

┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á W Sierpcu, podczas Mistrzostw Polski FTS w ta┼äcach latynoameryka┼äskich pary Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca ÔÇ×JantarÔÇŁ wzi─Ö┼éy udzia┼é w zmaganiach o tytu┼é Mistrz├│w Polski w ta┼äcach latynoameryka┼äskich. W tanecznych rozgrywkach wzi─Ö┼éo udzia┼é 7 par Elbl─ůga.

┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á W kategorii SENIOR III LA Maria i Wies┼éaw Jankowscy zdobyli z┼éoto, tym samym broni─ůc tytu┼é Mistrz├│w Polski.┬á W kategorii SENIOR II LA startowa┼éy dwie pary ÔÇô Katarzyna i Jaros┼éaw Szar , kt├│rzy zdobyli wysokie IV miejsce. Od razu za nimi, czyli na miejscu V, uplasowali si─Ö Agnieszka i Mariusz Dziurawiec.

┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á Je┼╝eli chodzi o m┼éodszych zawodnik├│w, to Ci r├│wnie┼╝ nie zawiedli. W kategorii 12-13 D, w ta┼äcach standardowych, Wiktoria Szyma┼äska i Pawe┼é Szreder stan─Öli na podium na drugim miejscu i tym samym otrzymali srebrny medal, a w ta┼äcach latynoameryka┼äskich para zdoby┼éa V miejsce. W kategorii 14-15 D LA Julia Skwira z Wiktorem Walczakiem zaj─Öli V miejsce. W kategorii 14-15 C w standardzie, pary EKT ÔÇ×JantarÔÇŁ uplasowa┼éy si─Ö na nast─Öpuj─ůcych pozycjach: IV ÔÇô Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa, IX ÔÇô Jakub Zieli┼äski i Olga Nycnerska, X - Wiktor Walczak i Julia Skwira. W tej samej kategorii, w ┼éacinie: VI ÔÇô Jakub Zieli┼äski i Olga Nycnerska, VIII ÔÇô Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa.

┬áPary Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar zaprezentowa┼éy - jak zwykle - znakomite umiej─Ötno┼Ťci taneczne oraz bardzo wysoki poziom.