bm1 bm2 bm3 bm6 bm7 bm8

Z cyklu: Spotkania z tańcem. Gorące karaibskie rytmy

2018-11-10,

Kategoria : Aktualności

 

Odczuwasz już jesienną chandrę?  Mamy dla Ciebie gorącą propozycję! Przyjdź w sobotę 10 listopada do Centrum Tańca „Promyk” na otwarte warsztaty z Salsy i Bachaty solo! Latynoskie rytmy, karaibskie słońce i pozytywne wibracje to idealny lek na jesienną depresję!

Centrum Tańca „Promyk” po raz kolejny organizuje imprezę z cyklu „Spotkania z tańcem”. Tym razem będą to otwarte warsztaty z Salsy i Bachaty solo. Impreza przeznaczona jest dla pań, które chcą uwolnić swoją kobiecość i zmysłowość, a tym samym nauczyć się panować nad swoim ciałem oraz dobrze się bawić.

Salsa to taniec latynoamerykański wywodzący się z Karaibów. Salsa tańczona solo, to głównie charakterystyczne, zmysłowe ruchy biodrami. Podczas tańca, zaangażowane są również takie partie ciała jak klatka piersiowa, ręce, dłonie i głowa. Salsa pozwala nam poznać własne ciało i nauczyć się wykorzystywać je tak, aby w trakcie tańca stanowiły jedną, harmonijną całość. Salsa uczy również koordynacji i opanowania.

Bachata to również taniec karaibski - jej ojczyzną jest Dominikana. Podobnie jak salsa, charakteryzuje się dużą zmysłowością. Bachata formą zbliżona jest również do brazylijskiej Lambady. Ruchy polegają na łagodnym i płynnym poruszaniu biodrami. Tańczona do gorących, rytmicznych latynoskich rytmów, wyzwala poczucie kobiecości i sensualności.

Otwarte warsztaty Salsa & Bachata Solo są świetnym pomysłem na trening przed zbliżającym się okresem andrzejkowym i sylwestrowym, ponieważ umiejętności zdobyte na zajęciach, świetnie sprawdzą się na wielu imprezach tanecznych. Styl latynoski jest bardzo efektywny i cieszy się ogromną popularnością.

Gorącą atmosferę dodatkowo podkręcą pikantne przekąski serwowane podczas warsztatów!

Warsztaty odbędą się w sobotę 10 listopada, w Centrum Tańca Promyk, ul. Browarna 80. Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa dwie godziny. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wstęp: 20 PLN

Zapraszamy do zapisów!

tel. +48  55 611 01 30/40
tel. kom. +48 609 977 220
e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl    


Drukuj