bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Złoto na Mistrzostwach Polski

2018-02-26,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

Elbl─ůska para zdoby┼éa z┼éoty medal na Mistrzostwach Polski FTS w ta┼äcach latynoameryka┼äskich w Szczecinku.

Mistrzostwa Polski FTS w ta┼äcach latynoameryka┼äskich odby┼éy si─Ö w sobot─Ö - 24 lutego w ┬áSzczecinku. Elbl─ůg reprezentowa┼éy trzy pary senior├│w, jedna z nich wywalczy┼éa najwy┼╝sze miejsce na podium. Piotr i Maria Jankowscy zdobyli tytu┼é Mistrz├│w Polski FTS w stylu latynoameryka┼äskim 2018 w kategorii Senior III.

- Ci─Ö┼╝ko by┼éo,┬á do ostatniej chwili nie wiedzieli┼Ťmy jaki b─Ödzie wynik ÔÇô m├│wi Piotr Jankowski - Najwi─Ökszym zagro┼╝eniem by┼éa dla nas para z Poznania, z kt├│r─ů nie po raz pierwszy rywalizowali┼Ťmy i zazwyczaj przegrywali┼Ťmy. Jednak dali┼Ťmy z siebie wszystko i uda┼éo si─Ö wywalczy─ç z┼éoty medal.

Obok elbl─ůskiej pary na podium stan─Ö┼éa para z Poznania i Kwidzyna. Prezentacje ocenia┼éa mi─Ödzynarodowa komisja s─Ödziowska w sk┼éad kt├│rej wchodzili trzej s─Ödziowie z Polski, oraz s─Ödziowie z W┼éoch, Ukrainy, ┼üotwy, Finlandii, Dani i Macedonii. ┬á

Dw├│m pozosta┼éym parom z Elbl─ůga nie uda┼éo si─Ö stan─ů─ç na podium. Para Mariusz i Agnieszka Dziurawiec zdobyli miejsce 5 w kategorii Senior II, a Jaros┼éaw i Katarzyna Szar miejsce 7 w kategorii Senior I

W Szczecinku przy Mistrzostwach zosta┼é rozegrany r├│wnie┼╝ Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Towarzyskiego o Memoria┼é Barbary Krzy┼╝anowskiej-Ksok. Elbl─ůg reprezentowa┼éa para - Jakub Zieli┼äski i Olga Nycnerska, kt├│ra w kategorii 12 ÔÇô 13 D w stylu latynoameryka┼äskim zdoby┼éa srebrny medal. W stylu standardowym Kuba i Olga zdobyli miejsce 5.